Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 397

Molnár C. Pál (1894-1981): Telefonos kisasszony, kis szériás ofszet-karton, jelzett, 21x29 cm
10169.

Rufpreis:
800 HUF

Molnár jelzéssel: Asztali csendélet. Olaj, karton, keretben 49×39 cm
10170.

Rufpreis:
6 000 HUF

Molnár Tibor: Bucsuban 1929. Ceruza, papír, jelzett, üvegezett keretben 25×18 cm
10171.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Mühlbeck Károly (1869-1943): Illusztrációk 4db Gárdonyi Géza: Göre Gábor bíró úr sorozatából, tus, papír, jelzett 1db, (4)× 10×8 cm
10172.

Rufpreis:
8 000 HUF

Müller jelzéssel: Őzek a tónál. Olaj, karton, szép régi keretben 26×23 cm
10173.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Nagy Imre: Hát akt. Olaj, farost, jelzett, 90×70 cm
10174.

Rufpreis:
10 000 HUF

Nagy Virág: Cicák. Olaj, farost,jelzett, 30×40 cm
10175.

Rufpreis:
2 000 HUF

Natalia Bejenaru (1951-): Férfi. Kréta, papír, jelzett, 40×30 cm
10176.

Rufpreis:
5 000 HUF

Natalia Bejenaru (1951-): Madam. Kréta, papír, jelzett, 40×30 cm
10177.

Rufpreis:
5 000 HUF

Natalia Bejenaru (1951-): Ruga. Kréta, papír, jelzett, 40×30 cm
10178.

Rufpreis:
5 000 HUF

Neogrády jelzéssel: Házrészlet. Olaj, vászon, vásznon, sérült, 30×40 cm
10179.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

N. Mónus Teréz (1948-): Ló fej. Olaj, farost, jelzett, 30×20 cm
10180.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF