Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 397
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
690375
10169
189
Molnár C. Pál (1894-1981): Telefonos kisasszony, kis szériás ofszet-karton, jelzett, 21x29 cm 685621
10170
189
Molnár jelzéssel: Asztali csendélet. Olaj, karton, keretben 49×39 cm
603715
10171
189
Molnár Tibor: Bucsuban 1929. Ceruza, papír, jelzett, üvegezett keretben 25×18 cm 678789
10172
189
Mühlbeck Károly (1869-1943): Illusztrációk 4db Gárdonyi Géza: Göre Gábor bíró úr sorozatából, tus, papír, jelzett 1db, (4)× 10×8 cm 680048
10173
189
4200
Müller jelzéssel: Őzek a tónál. Olaj, karton, szép régi keretben 26×23 cm
710240
10174
189
Nagy Imre: Hát akt. Olaj, farost, jelzett, 90×70 cm 707636
10175
189
Nagy Virág: Cicák. Olaj, farost,jelzett, 30×40 cm
705669
10176
189
Natalia Bejenaru (1951-): Férfi. Kréta, papír, jelzett, 40×30 cm
705645
10177
189
Natalia Bejenaru (1951-): Madam. Kréta, papír, jelzett, 40×30 cm
705672
10178
189
Natalia Bejenaru (1951-): Ruga. Kréta, papír, jelzett, 40×30 cm
639026
10179
189
4200
Neogrády jelzéssel: Házrészlet. Olaj, vászon, vásznon, sérült, 30×40 cm 602363
10180
189
N. Mónus Teréz (1948-): Ló fej. Olaj, farost, jelzett, 30×20 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF