Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 397

Szabó Zoltán: Régi malom borús időben. Akvarell, papír, jelzett, apró gyűrődések, 25×18 cm
10229.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szatmáry jelzéssel: Alpesi táj. olaj, vászon, dekoratív fa keretben 58×77 cm
10230.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Szegvári Károly (1920-2002): Elhagyott tanya. Olaj, műanyaglemez- farost, jelzett, apró karcolással, sérült keretben 44×93 cm
10231.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

10232.

Rufpreis:
17 000 HUF
46,07
53,13

Széghy Hédy jelzéssel: Nő kutyákkal 1932. Ceruza, papír, paszpartuban, 19×13 cm
10233.

Rufpreis:
5 000 HUF

10234.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szlazsánszky  jelzéssel: Fekvő női akt. Olaj, farost, sérült antik keretben 77×68 cm
10235.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Szöllősy jelzéssel: Balerina. Olaj, vászon, antik hibás keretben 94×83 cm
10236.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Tallós jelzéssel: Ülő nő. Szén, papír, 68×50 cm
10237.

Rufpreis:
800 HUF

Tallós jelzéssel: Könyöklő nő. Szén, papír, 68×50 cm
10238.

Rufpreis:
800 HUF

Tallós jelzéssel: Gondolkodó. Szén, papír, 68×50 cm
10239.

Rufpreis:
800 HUF

Tavi jelzéssel: Balatoni táj. Olaj, vászon, 30×24 cm
10240.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF