Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 397

Olvashatatlan jelzéssel: Fák az út mentén. Pasztell, papír-karton, üvegezett keretben 56×46 cm
10350.

Rufpreis:
6 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Óbuda 1972. Rézkarc, papír, 29×39 cm
10351.

Rufpreis:
1 600 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Beszélgetők. Olaj, fa, 27×17 cm
10352.

Rufpreis:
1 400 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Vadász. Olaj, vászon, sérült, 24×18 cm
10353.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Olvashatatlan jelzéssel: Virágcsendélet. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 53×30 cm
10354.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Olvashatatlan jelzéssel: Pénzjegynyomda. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, 448×38 cm
10355.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Olvashatatlan jelzéssel: Svájci táj. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 39x49cm
10356.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Olvashatatlan jelzéssel: Gyümölcs csendélet. Olaj, farost, apró sérülésekkel, jó keretben 65×83
10357.

Rufpreis:
6 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Csendélet. Olaj, papír-karton, több helyen gyűrőt, 25×37 cm
10358.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jelzés nélkül: Cím nélkül. Olaj, vászon, 60×90 cm
10359.

Rufpreis:
12 000 HUF

Jelzés nélkül: Ház a domb tetőn. Olaj, vászon, keretben, 45×35 cm
10360.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jelzés nélkül: Móricz Zsigmond karikatúrája. Szén, papír, 37×27 cm
10361.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF