Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 397
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
653142
10350
189
Olvashatatlan jelzéssel: Fák az út mentén. Pasztell, papír-karton, üvegezett keretben 56×46 cm
653306
10351
189
Olvashatatlan jelzéssel: Óbuda 1972. Rézkarc, papír, 29×39 cm
671255
10352
189
Olvashatatlan jelzéssel: Beszélgetők. Olaj, fa, 27×17 cm 671275
10353
189
3400
Olvashatatlan jelzéssel: Vadász. Olaj, vászon, sérült, 24×18 cm
673174
10354
189
Olvashatatlan jelzéssel: Virágcsendélet. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 53×30 cm
673168
10355
189
2200
Olvashatatlan jelzéssel: Pénzjegynyomda. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, 448×38 cm
655703
10356
189
4400
Olvashatatlan jelzéssel: Svájci táj. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 39x49cm
703593
10357
189
Olvashatatlan jelzéssel: Gyümölcs csendélet. Olaj, farost, apró sérülésekkel, jó keretben 65×83
630837
10358
189
Olvashatatlan jelzéssel: Csendélet. Olaj, papír-karton, több helyen gyűrőt, 25×37 cm
622028
10359
189
Jelzés nélkül: Cím nélkül. Olaj, vászon, 60×90 cm
642225
10360
189
Jelzés nélkül: Ház a domb tetőn. Olaj, vászon, keretben, 45×35 cm
680022
10361
189
Jelzés nélkül: Móricz Zsigmond karikatúrája. Szén, papír, 37×27 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF