Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 397
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
660721
10326
189
Olvashatatlan jelzéssel: Balatoni vitorlások. Olaj, farost, keretben 54×66 cm
670981
10327
189
Olvashatatlan jelzéssel: Balaton part. Akvarell, papír, üvegezett keretben 37×47 cm 677800
10328
189
Olvashatatlan jelzéssel: Nő almás kosárral. Olaj, karton, szép antik keretben 63×47 cm
408868
10329
189
677522
10330
189
Olvashatatlan jelzéssel: Hegyi folyó. Olaj, vászon, keretben 70×55 cm
690523
10331
189
Olvashatatlan jelzéssel: 5 db macska vázlat, tus, paszpartuban, 30×24 cm 677568
10332
189
Olvashatatlan jelzéssel: Modern tájkép. Olaj, vászon, 31×50 cm
541734
10333
189
Olvashatatlan jelzéssel - Fő tér,fametszet 43×34 cm. Üvegezett keretben.
541764
10334
189
Olvashatatlan jelzéssel - Pásztor az erdőben, rézkarc 28×36 cm.Üvegezett keretben.
677459
10335
189
4800
Fired jelzéssel: Napozó akt. Olaj, karton, keretben 48×48 cm
677845
10336
189
Olvashatatlan jelzéssel: Krokodil vadász. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben 33×26 cm 707177
10337
189
Olvashatatlan jelzéssel: Tyúkudvar. Olaj, karton, antik keretben 66×80 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF