Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 397

Olvashatatlan jelzéssel: Narancs és más. Olaj, karton, üvegezett keretben, 51x35cm
10302.

Rufpreis:
2 800 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Szakállas. Akvarell, papír, 42×31 cm
10303.

Rufpreis:
800 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Italozó vadász, ceruza, papír, pici szakadás,  31×43 cm
10304.

Rufpreis:
800 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Ligetes táj. Olaj, farost, szép keretben 48×58 cm
10305.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Olvashatatlan jelzéssel: Házak. Pasztell, papír, 49×42 cm
10306.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Olvashatatlan jelzéssel: Domboldal. Pasztell, papír, 50×70 cm
10307.

Rufpreis:
5 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Arcimboldo-reprodukció: A Nyár. Olaj, vászon, hátoldalán jelzett, 50×34 cm
10308.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Olvashatatlan jelzéssel: Tájkép. Akvarell, papír,  üvegezett keretben 23×33 cm
10309.

Rufpreis:
2 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, karton, 29×39 cm
10310.

Rufpreis:
4 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Alpesi táj. Olaj, farost, keretben, 52×76 cm
10311.

Rufpreis:
2 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Vetkőző lány. Olaj, vászon, keretben, 71×52 cm
10312.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Olvashatatlan jelzéssel: Vízesés. Olaj, farost, 67×56 cm
10313.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF