Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 397
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
607778
10302
189
Olvashatatlan jelzéssel: Narancs és más. Olaj, karton, üvegezett keretben, 51x35cm
616208
10303
189
Olvashatatlan jelzéssel: Szakállas. Akvarell, papír, 42×31 cm
586828
10304
189
Olvashatatlan jelzéssel: Italozó vadász, ceruza, papír, pici szakadás, 31×43 cm
648490
10305
189
5500
Olvashatatlan jelzéssel: Ligetes táj. Olaj, farost, szép keretben 48×58 cm
639268
10306
189
2200
Olvashatatlan jelzéssel: Házak. Pasztell, papír, 49×42 cm
639269
10307
189
Olvashatatlan jelzéssel: Domboldal. Pasztell, papír, 50×70 cm
621890
10308
189
11000
Olvashatatlan jelzéssel: Arcimboldo-reprodukció: A Nyár. Olaj, vászon, hátoldalán jelzett, 50×34 cm
705348
10309
189
Olvashatatlan jelzéssel: Tájkép. Akvarell, papír, üvegezett keretben 23×33 cm
709514
10310
189
Olvashatatlan jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, karton, 29×39 cm
710258
10311
189
Olvashatatlan jelzéssel: Alpesi táj. Olaj, farost, keretben, 52×76 cm 710265
10312
189
24000
Olvashatatlan jelzéssel: Vetkőző lány. Olaj, vászon, keretben, 71×52 cm
710252
10313
189
Olvashatatlan jelzéssel: Vízesés. Olaj, farost, 67×56 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF