Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 397
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
708707
10314
189
Olvashatatlan jelzéssel: Vetkőző nő. Olaj, karton, sérült keretben 57×45 cm
708737
10315
189
Olvashatatlan jelzéssel: Dombok és fenyők. Akvarell, papír, üvegezett keretben 35×24 cm 708747
10316
189
Olvashatatlan jelzéssel: Pest-Budai részlet. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, 18×28 cm 708763
10317
189
Olvashatatlan jelzéssel: Balatoni táj. Olaj, karton-papír, üvegezett keretben, 25×36 cm
708765
10318
189
Olvashatatlan jelzéssel: Szénabála. Akvarell, papír, paszpartuban, 22×15 cm
703807
10319
189
Olvashatatlan jelzéssel: Majorság a fák alatt. Olaj, vászon antik sérült keretben 84×64 cm 671032
10320
189
Olvashatatlan jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, szép keretben, 47×36 cm 670984
10321
189
4400
Olvashatatlan jelzéssel: Cigarettás csendélet. Olaj, karton, jó keretben 57×40 cm
671699
10322
189
Olvashatatlan jelzéssel: Udvarház. Színezett rézkarc, papír, üvegezett sérült keretben 31×37 cm
620367
10323
189
Olvashatatlan jelzéssel: Virágcsokor. Olaj, farost, 30×40 cm 662117
10324
189
Olvashatatlan jelzéssel: Tokaj. Rézkarc, papír, üvegezett keretben 34×49 cm
541761
10325
189
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF