Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 397

Trostler G 1926 jelzéssel: Rózsák. Akvarell, papír-karton, ovális sérült keretben 59×47 cm
10253.

Rufpreis:
2 000 HUF

Tulipán László (1943-2007): Fürdőzök. Rézkarc, papír, jelzett, 18×10 cm
10254.

Rufpreis:
1 200 HUF

Tulipán László (1943-2007): Pár. Rézkarc, papír, jelzett, 18×10 cm
10255.

Rufpreis:
1 200 HUF

Túry Mária (1930-1992): Lány a fa alatt. Rézkarc, papír, jelzett, 28×21 cm
10257.

Rufpreis:
5 000 HUF

Újváry jelzéssel: Házikós tájkép. Olaj, vászon, keretben 38×54 cm
10258.

Rufpreis:
3 000 HUF

Valásek Kálmán: Naiv tájkép. Olaj, vászon, sérült, antik keretben 35×59 cm
10259.

Rufpreis:
5 000 HUF

Vanek [József] 927: Ország, világ, ceruzám hegyén. Az "Album" összes karrikatuáit stencylre átrajzolta... sokszorositotta Lovag Kassay. Karikatúra-album a szerző előszavával, dedikációjával (!) ("Kenessey úrnak mint egyik áldozatomnak szeretettel - Vanek a szerző 1927. XII. 19."). Fűzött, viseltes állapotú (néhány rajz ceruzával átrajzolva)
10260.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Varga Mátyás: Látkép, rézkarc 77/100, papír. Jelzett, 24x29 cm, keret nélkül.
10261.

Rufpreis:
1 400 HUF

Varga Mátyás (1910-2002): Vihar közeledik. Rézkarc 88/100, papír, jelzett, 29×24 cm
10262.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Vass Ildikó: Köcsögök. Selyemkép, jelzett, üvegezett keretben, 42x32cm
10263.

Rufpreis:
2 800 HUF

V.G. jelzéssel: Apa és fia. Ceruza, papír, üvegezett keretben 29×23 cm
10264.

Rufpreis:
2 400 HUF

Vég jelzéssel: Alpesi táj. Olaj, farost, keretben 39×50 cm
10265.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF