Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 397
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
671371
10266
189
4600
Vigh jelzéssel: Alpesi falu. Akvarell, papír, üvegezett keretben 72×56 cm
271420
10267
189
Vincze Lajos (1914-2002) Kellemetlen szituáció tus-papír rajz, szignált, 15x22cm
259212
10268
189
Vincze Lajos (1914-2002): Politikai karikatura a Magyar Hirlap számára tus-papír, szignált 15x25 cm 671012
10269
189
V. Seidelhuber jelzéssel: Fregatt. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben 52×46 cm 671005
10270
189
V. Seidelhuber jelzéssel: Fregatt. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben 43×60 cm 680462
10271
189
Zádor István (1882-1963): Várrom. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 31,5x40,5cm
680452
10272
189
Zádor István (1882-1963): Visegrád. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 32,5x41cm
680440
10273
189
656830
10274
189
Zádor István(1882-1963): Pipázó juhász. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben 60×46 cm 344088
10275
189
Zombory Lajos (1867-1933): Férfi akt, jelzett, ceruza-papír, 30x45 cm
652805
10276
189
Zórád jelzéssel: Mosó asszonyok a hídnál. Olaj, farost, keretben 49×60 cm 603014
10277
189
Weith László jelzéssel: Leány fej. Akvarell, papír-karton, üvegezett régi keretben, 55×77 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF