Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 397

Vigh jelzéssel: Alpesi falu. Akvarell, papír, üvegezett keretben 72×56 cm
10266.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Vincze Lajos (1914-2002) Kellemetlen szituáció tus-papír rajz, szignált, 15x22cm
10267.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vincze Lajos (1914-2002): Politikai karikatura a Magyar Hirlap számára tus-papír, szignált 15x25 cm
10268.

Rufpreis:
800 HUF

V. Seidelhuber jelzéssel: Fregatt. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben 52×46 cm
10269.

Rufpreis:
4 000 HUF

V. Seidelhuber jelzéssel: Fregatt. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben 43×60 cm
10270.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zádor István (1882-1963): Várrom. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 31,5x40,5cm
10271.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Zádor István (1882-1963): Visegrád. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 32,5x41cm
10272.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

10273.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Zádor István(1882-1963): Pipázó juhász. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben 60×46 cm
10274.

Rufpreis:
3 000 HUF
22

Zombory Lajos (1867-1933): Férfi akt, jelzett, ceruza-papír, 30x45 cm
10275.

Rufpreis:
2 000 HUF

Zórád jelzéssel: Mosó asszonyok a hídnál. Olaj, farost, keretben 49×60 cm
10276.

Rufpreis:
5 000 HUF

Weith László jelzéssel: Leány fej. Akvarell, papír-karton, üvegezett régi keretben, 55×77 cm
10277.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF