Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 397
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
639038
10278
189
Weisz Zsuzsa (1925-): Téli táj. Rézkarc, papír, jelzett, keretben 50x43 cm
671251
10279
189
3800
Wekethy jelzéssel: Női akt. Olaj, karton, 40×50 cm
655973
10280
189
Wéber József: Lékai kapu. Aquatinta, papír, jelzett, üvegezett keretben 20×29 cm
573825
10281
189
Ismeretlen jelzéssel: Tanulmányok, grafit, papír, üvegezett keretben, 37x23cm
573822
10282
189
Ismeretlen jelzéssel: Női fej, grafit, papír, üvegezett keretben, 44x31cm
639223
10283
189
Ismeretlen jelzéssel: Virágcsendélet. Színezett rézkarc, papír, 36×25 cm
597803
10284
189
19000
Ismeretlen alkotó: Csónak húzó. Olaj-gipsz, vászon, szép keretben, 78×109 cm
659063
10285
189
9500
1937 Azonosítatlan jelzéssel: Női portré olaj-vászon, 70x84 cm, sérült
676227
10286
189
653220
10287
189
Ismeretlen cigány festő: Mária a kis Jézussal. Ikon. Olaj, fa, jelzés nélkül, több repedéssel 27×24 cm 546284
10288
189
Ismeretlen alkotó: Virágok, gobelin, üvegezett keret, 37×29 cm
678341
10289
189
Ismeretlen alkotó: 3 db Saponár reklám. Tus-akvarell, papír-karton, 13×19 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF