Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 397

Weisz Zsuzsa (1925-): Téli táj. Rézkarc, papír, jelzett, keretben 50x43 cm
10278.

Rufpreis:
2 000 HUF

Wekethy jelzéssel: Női akt. Olaj, karton, 40×50 cm
10279.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Wéber József: Lékai kapu. Aquatinta, papír, jelzett, üvegezett keretben 20×29 cm
10280.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ismeretlen jelzéssel: Tanulmányok, grafit, papír, üvegezett keretben, 37x23cm
10281.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ismeretlen jelzéssel: Női fej, grafit, papír, üvegezett keretben, 44x31cm
10282.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ismeretlen jelzéssel: Virágcsendélet. Színezett rézkarc, papír, 36×25 cm
10283.

Rufpreis:
1 400 HUF

Ismeretlen alkotó: Csónak húzó. Olaj-gipsz, vászon, szép keretben, 78×109 cm
10284.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

1937 Azonosítatlan jelzéssel: Női portré olaj-vászon, 70x84 cm, sérült
10285.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

10286.

Rufpreis:
10 000 HUF

Ismeretlen cigány festő: Mária a kis Jézussal. Ikon. Olaj, fa, jelzés nélkül, több repedéssel 27×24 cm
10287.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ismeretlen alkotó: Virágok, gobelin, üvegezett keret, 37×29 cm
10288.

Rufpreis:
800 HUF

Ismeretlen alkotó: 3 db Saponár reklám. Tus-akvarell, papír-karton, 13×19 cm
10289.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF