Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 397

Simó József (1926-1979): Gondolatok II., tus, papír, jelzett, paszpartuzva, 43x30,5cm
10217.

Rufpreis:
2 000 HUF

10218.

Rufpreis:
2 000 HUF

Simó József (1926-1979): Falusi táj. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, 42,5x30,5cm
10219.

Rufpreis:
2 000 HUF

Simó József (1926-1979): Karikatúrák. Grafit, filctoll, papír, jelzett, 22,5x16,5cm
10220.

Rufpreis:
800 HUF

Simó József (1926-1979): Pillangók. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, 42,5x30,5cm
10221.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Simó József (1926-1979): Tájkép. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, 42,5x30,5cm
10222.

Rufpreis:
2 000 HUF

Sonia Renard (1960-): Begierde und Betrug színes lithográfia, szignált 53/99 keretben 31x42 cm
10223.

Rufpreis:
1 400 HUF

Stettner Béla (1928 - 1984): Fahasogatók. Monotípia, papír, jelzett, dedikálással, Üvegezett keretben, 72×53 cm
10224.

Rufpreis:
6 000 HUF

Surányi Nándor: Disznóölés. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben 41×52 cm
10225.

Rufpreis:
2 000 HUF

Sutyi jelzéssel: Endrének. Rézkarc, papír, 19×29 cm
10226.

Rufpreis:
2 400 HUF

Szabó jelzéssel: A  kerítésnél. Fametszet, papír, apró gyűrődések, 23×29 cm
10227.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szabó Mátyás: Vitorlás napnyugtában. Olaj, karton, jelzett, antik keretben 38×49 cm
10228.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF