Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 397
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
653347
10157
189
Mata János (1934): Ex libris. Fametszet, papír 12x9 cm + Menyhárt József ex libris. Fametszet. 9x15 cm
709419
10158
189
Maurice Pillard Verneuil (1869–1942): Szecessziós illusztráció. Színezett litográfia, papír, jelzés a dúcon, 25×9 cm 652559
10159
189
130000
477557
10160
189
622027
10161
189
Mátrai jelzéssel: Cím nélkül. Olaj, vászon, 60×90 cm
655886
10162
189
42000
Mikola jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, jelzett, sérült antik keretben 75×65 cm
711112
10163
189
Milla jelzéssel: Virágzó fák. Festett selyem kép, üvegezett antik keretben, 32×44 661328
10164
189
MI jelzéssel: Japán utcarészlet. Akvarell, papír, 15×20 cm
650646
10165
189
M.J. 1959 jelzéssel: Női portré. Olaj, vászon, keretben 54×45 cm
707664
10166
189
M. Náray Zsuzsa: Virágok. Olaj, farost, jelzett, keretben, 53×42 cm
656445
10167
189
Mohácsi jelzéssel: Tájkép csónakkal. Olaj, farost, 25×20 cm
690376
10168
189
Molnár C Pál (1894-1981): Úszómester, kis szériás ofszet-karton, 21x29 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF