Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 397

Mata János (1934): Ex libris. Fametszet, papír 12x9 cm + Menyhárt József ex libris. Fametszet. 9x15 cm
10157.

Rufpreis:
1 000 HUF

Maurice Pillard Verneuil (1869–1942): Szecessziós illusztráció. Színezett litográfia, papír, jelzés a dúcon, 25×9 cm
10158.

Rufpreis:
4 000 HUF

10159.

Rufpreis:
130 000 HUF
352,30
406,25

10160.

Rufpreis:
5 000 HUF

Mátrai jelzéssel: Cím nélkül. Olaj, vászon, 60×90 cm
10161.

Rufpreis:
10 000 HUF

Mikola jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, jelzett, sérült antik keretben 75×65 cm
10162.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
131,25

Milla jelzéssel: Virágzó fák. Festett selyem kép, üvegezett antik keretben, 32×44
10163.

Rufpreis:
2 000 HUF

MI jelzéssel: Japán utcarészlet. Akvarell, papír, 15×20 cm
10164.

Rufpreis:
3 000 HUF

M.J. 1959 jelzéssel: Női portré. Olaj, vászon, keretben 54×45 cm
10165.

Rufpreis:
5 000 HUF

M. Náray Zsuzsa: Virágok. Olaj, farost, jelzett, keretben, 53×42 cm
10166.

Rufpreis:
3 000 HUF

Mohácsi jelzéssel: Tájkép csónakkal. Olaj, farost, 25×20 cm
10167.

Rufpreis:
2 800 HUF

Molnár C Pál (1894-1981): Úszómester, kis szériás ofszet-karton, 21x29 cm
10168.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF