Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 397
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
711132
10181
189
24000
Noegy jelzéssel: Életkép. Olaj, falemez, keretben, 51×38 cm
671687
10182
189
Orbán jelzéssel: Szőlős csendélet. Olaj, vászon, sérült, antik üvegezett keretben 34×42 cm
674879
10183
189
14000
Orosz Balázs (1964-): A leláncolt Prométheusz. Olaj, farost, jelzett, 42×64 cm
656413
10184
189
Orosz jelzéssel: Cím nélkül. Pasztell, papír, üvegezett keretben 35×25 cm
675175
10185
189
707629
10186
189
Patai J jelzéssel: Törött tejes üveg. Olaj, farost, foltos, 49×40 cm
639264
10187
189
2200
Pappné Kulcsár Ilona: Erdő részlet. Olaj, farost, jelzett, 25×46 cm
675505
10188
189
Paulovits Pál (1892-1975): Canale. Rézkarc, papír, jelzett, 34×25 cm
677933
10189
189
Paulovits Pál (1892-1975): Parti fák. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben 44×60 cm
675481
10190
189
Paulovits Pál (1892-1975): Velence. Rézkarc, papír, jelzett, 34×24 cm
670488
10191
189
Pálfy J. jelzéssel: Naplemente a tónál. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 24,5x33cm
709983
10192
189
36000
Pálvölgyi jelzéssel: Balerina. Olaj, vászon, 70×50 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF