Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 397
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
653343
10193
189
1934 Petry Béla Albert (1902-1996): Ex libris fametszet, papír 15x11 cm
664237
10194
189
Petry Béla Albert (1902-1996): Ex libris Julii Pintye. Fametszet, jelzett, kartonra kasírozva, 16x12cm
655869
10195
189
44000
Pécsi Pilch Dezső (1888-1949): Virágcsendélet. Olaj, vászon, jelzett, restaurált 54×45 cm
685853
10196
189
Philippo Fiorini jelzéssel: Roma. Akvarell, karton, kopott, 31×41 cm
663210
10197
189
622011
10198
189
Pirk László (1953-): Horizontmetszet I. Litográfia, papír, jelzett, üvegezett keretben 35×43 cm 685876
10199
189
Pituk József Viktorián (1906-1991): Schmuck. Ceruza, papír, hagyatéki pecsét, üvegezett kerteben, 14×10 cm
655802
10200
189
3200
Porkoláb Zoltán (1952-): Az albínó játéka. Ceruza, papír, jelzett, keretben 28×23 cm
655856
10201
189
8500
Prihoda István (1891-1956): Táncolók. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben 49×40 cm
708756
10202
189
Quillery jelzéssel: A párizsi opera. Színes litográfia, papír, jelzés a dúcon, üvegezett kerteben, 38×48 cm
673778
10203
189
Radnai Zoltán (1960-): Mária a kis Jézussal. Tűzzománc, 15×15 cm, igényes keretben 25×25 cm
670976
10204
189
Raidl Sándor (1859-1934): Gereblyéző. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben 50×38 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF