Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 397

1934 Petry Béla Albert (1902-1996):  Ex libris fametszet, papír 15x11 cm
10193.

Rufpreis:
1 000 HUF

Petry Béla Albert (1902-1996): Ex libris Julii Pintye. Fametszet, jelzett, kartonra kasírozva, 16x12cm
10194.

Rufpreis:
800 HUF

Pécsi Pilch Dezső (1888-1949): Virágcsendélet. Olaj, vászon, jelzett, restaurált 54×45 cm
10195.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

Philippo Fiorini jelzéssel: Roma. Akvarell, karton, kopott, 31×41 cm
10196.

Rufpreis:
2 800 HUF

10197.

Rufpreis:
8 000 HUF

Pirk László (1953-): Horizontmetszet I. Litográfia, papír, jelzett, üvegezett keretben 35×43 cm
10198.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Pituk József Viktorián (1906-1991): Schmuck. Ceruza, papír, hagyatéki pecsét, üvegezett kerteben, 14×10 cm
10199.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Porkoláb Zoltán (1952-): Az albínó játéka. Ceruza, papír, jelzett, keretben 28×23 cm
10200.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Prihoda István (1891-1956): Táncolók. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben 49×40 cm
10201.

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56

Quillery jelzéssel: A párizsi opera. Színes litográfia, papír, jelzés a dúcon, üvegezett kerteben, 38×48 cm
10202.

Rufpreis:
5 000 HUF

Radnai Zoltán (1960-): Mária a kis Jézussal. Tűzzománc, 15×15 cm, igényes keretben 25×25 cm
10203.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Raidl Sándor (1859-1934): Gereblyéző. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben 50×38 cm
10204.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF