Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 397

Kondor Béla (1931-1972): Fametszet 12x15 cm, paszpartuban 26x36 cm
10133.

Rufpreis:
8 000 HUF

Kondor Béla (1931-1972): Fametszet 7x11 cm, paszpartuban 20x30 cm
10134.

Rufpreis:
6 000 HUF

10135.

Rufpreis:
8 000 HUF

Konecsni György (1908-1970): Búcsúzás. Színezett rézkarc, papír, szép üvegezett keretben 43×50 cm
10136.

Rufpreis:
6 000 HUF
9

10137.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Kormos Balázs: Nagy ugrás, olaj-vászon, 30x40 cm
10138.

Rufpreis:
5 000 HUF

Koronczi Endre (1968-): Zsámbék. Rézkar próbanyomat, papír, jelzett, 17×11 cm
10139.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kovács jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, karton, apró szakadás, 42×32 cm
10140.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

10141.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Kovátsné Nagy Emerencia (1921-1978): Őszi délután 1966. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban 59×43 cm
10142.

Rufpreis:
2 400 HUF
9

Kozma Lajos (1884-1948): Női akt. Fametszet, papír, jelzés a dúcon, üvegezett keretben, 12×9 cm
10143.

Rufpreis:
2 000 HUF

10144.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF