Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 397

Jávor Pál (1880-1923): Sárgaruhás ifjú hölgy. Olaj, vászon, jelzett, sérült antik keretben, 103×72 cm
10109.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

Jeney jelzéssel: Férfi fej 1919.Ceruza, papír, üvegezett keretben 25×19 cm
10110.

Rufpreis:
1 400 HUF

Jeney jelzéssel: Tó part. Vegyes technika, farost, 28×40 cm
10111.

Rufpreis:
1 000 HUF

Joláthy Attila (1927-1998): H 19032. Szitanyomat 2/20, karton, jelzett, paszpartuban, 37×36 cm
10112.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Kaluza jelzéssel: Olvasztárok. Olaj, karton, keretben, 41×50 cm
10113.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Kanka Henrik: Enteriőr. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben 32×26 cm
10114.

Rufpreis:
10 000 HUF

Kaposváriné Mihályi Mária: Indul a hajó. Olaj, farost, jelzett, 50×60 cm
10115.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Karcagi jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, sérült antik keretben, 60×80 cm
10116.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Kádár Katalin (1951-): Üvegek. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben 40×49 cm
10117.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Kelemen András jelzéssel: Alvó nők. Tus, papír, szép keretben 32×32 cm
10118.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1930 Kemény jelzéssel: Női portré, Olaj-funér, keretben 60x75 cm
10119.

Rufpreis:
10 000 HUF

Kéri Imre (1945-): Csend. Rézkarc (16/50), papír, üvegezett keretben 37×47 cm
10120.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF