Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 397
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
708847
10109
189
100000
Jávor Pál (1880-1923): Sárgaruhás ifjú hölgy. Olaj, vászon, jelzett, sérült antik keretben, 103×72 cm
603110
10110
189
Jeney jelzéssel: Férfi fej 1919.Ceruza, papír, üvegezett keretben 25×19 cm
656042
10111
189
Jeney jelzéssel: Tó part. Vegyes technika, farost, 28×40 cm
705587
10112
189
9500
Joláthy Attila (1927-1998): H 19032. Szitanyomat 2/20, karton, jelzett, paszpartuban, 37×36 cm
709194
10113
189
Kaluza jelzéssel: Olvasztárok. Olaj, karton, keretben, 41×50 cm
679639
10114
189
Kanka Henrik: Enteriőr. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben 32×26 cm
648645
10115
189
Kaposváriné Mihályi Mária: Indul a hajó. Olaj, farost, jelzett, 50×60 cm
709994
10116
189
Karcagi jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, sérült antik keretben, 60×80 cm
655902
10117
189
2200
Kádár Katalin (1951-): Üvegek. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben 40×49 cm
603077
10118
189
Kelemen András jelzéssel: Alvó nők. Tus, papír, szép keretben 32×32 cm 422152
10119
189
cca 1930 Kemény jelzéssel: Női portré, Olaj-funér, keretben 60x75 cm 677950
10120
189
4400
Kéri Imre (1945-): Csend. Rézkarc (16/50), papír, üvegezett keretben 37×47 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF