Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 397
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
495514
10362
189
Jelzés nélkül: Férfi portré, szénrajz 60x43cm
659028
10363
189
Jelzés nélkül: Udvarlás a patakparton. Festett selyemkép, karton, üvegezett keretben, foltos, 22×25 cm
671702
10364
189
Jelzés nélkül: Fasor. Olaj, vászon, sérült, antik keretben 42×32 cm
670992
10365
189
670995
10366
189
Jelzés nélkül: Búzamező. Olaj, farost, antik keretben 60×45 cm
671113
10367
189
Jelzés nélkül: Alpesi táj. Olaj,vászon, keretben, 28×35 cm
495641
10368
189
Jelzés nélkül: Ülő Női akt, szénrajz 60x43cm
551271
10369
189
Jelzés nélkül: Férfi fej , olaj, karton, 50×34 cm
495499
10370
189
Jelzés nélkül: Női akt, szénrajz 60x43cm
495502
10371
189
Jelzés nélkül: Hölgy akt, kis szakadással szénrajz 60x43cm
495508
10372
189
Jelzés nélkül: Akt, szénrajz 60x43cm
526208
10373
189
3200
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF