Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 188

Nagy Ernő: Tájkép 1944. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 38x54cm
10096.

Rufpreis:
3 000 HUF

10098.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Orsovai Valéria (1943-): Kalapos hölgy a tóparton. Olaj, farost, jelzett,  szép keretben 50×70 cm,
10099.

Rufpreis:
10 000 HUF

10100.

Rufpreis:
8 000 HUF

10101.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

Patay László Béla: Virágcsendélet. Olaj, vászon, jelzett, keretben 56×65
10102.

Rufpreis:
6 000 HUF

10103.

Rufpreis:
2 000 HUF

PCSM jelzéssel: Cím nélkül. Akril, karton, sérült, 110×70 cm
10104.

Rufpreis:
5 000 HUF

Pécsi András: Öreg vadász. Színezett rézkarc, jelzés nélkül, papír, 33×28 cm
10105.

Rufpreis:
2 000 HUF

Pituk József (1906-1991): Panta Rhei, rézkarc, papír, 20× 15 cm, üvegezett keretben
10106.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

10107.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

10108.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF