Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 188
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
694875
10084
188
Kübsch jelzéssel: Peske út. Olaj, karton, piszkos, keretben 52×72 cm
669322
10085
188
Lendvai 961 jelzéssel: Vitorlások a Balatonon. Olaj, vászon, keretben, 53x73cm (vásznon apró lepattogzás) 628011
10086
188
14000
Litkei József (1922-1988): Tokaj. Bőrkép, farost, hátul Vizualart címke, keretben 58×77 cm
675557
10087
188
2200
Loibl Tibor: Álom kép. Olaj, farost, jelzett, keretben 52×42 cm
615017
10088
188
503615
10089
188
697442
10090
188
14000
Makai Imre (1957-): Patak mellett. Olaj, farost, jelzett, keretben 50×70 cm 548890
10091
188
Martinelli Jenő (1886-1954): Önarc kép (1921), ceruza, papír, üvegezett keretben, 20×17 cm
557481
10092
188
22000
679824
10093
188
Móricz József: Naiv festmény. Olaj, farost, jelzett, 100×79 cm
700549
10094
188
Mutob jelzéssel: Ház. Akvarell, papír, keretben 50×40 cm
548896
10095
188
Nagy B. István (1933) Munkácsy-díjas festő: Skót juhászkutya, vegyes technika, papír, üvegezett keret, 22×15 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF