Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 188

Kübsch jelzéssel: Peske út. Olaj, karton, piszkos, keretben 52×72 cm
10084.

Rufpreis:
5 000 HUF

Lendvai 961 jelzéssel: Vitorlások a Balatonon. Olaj, vászon, keretben, 53x73cm (vásznon apró lepattogzás)
10085.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Litkei József (1922-1988): Tokaj. Bőrkép, farost, hátul Vizualart címke, keretben 58×77 cm
10086.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Loibl Tibor: Álom kép. Olaj, farost, jelzett, keretben 52×42 cm
10087.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

10088.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

10089.

Rufpreis:
8 000 HUF

Makai Imre (1957-): Patak mellett. Olaj, farost, jelzett, keretben 50×70 cm
10090.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Martinelli Jenő (1886-1954): Önarc kép (1921), ceruza, papír, üvegezett keretben, 20×17 cm
10091.

Rufpreis:
10 000 HUF

10092.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Móricz József: Naiv festmény. Olaj, farost, jelzett, 100×79 cm
10093.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Mutob jelzéssel: Ház. Akvarell, papír, keretben 50×40 cm
10094.

Rufpreis:
4 000 HUF

Nagy B. István (1933) Munkácsy-díjas festő: Skót juhászkutya, vegyes technika, papír, üvegezett keret, 22×15 cm
10095.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF