Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 188

Póka György (1944): Fa, udvaron. Linómetszet, jelzett, 38x24cm
10109.

Rufpreis:
1 000 HUF

Pór Bertalan (1880-1964): Harctéri sorozatok. Litográfia, papír, jelzett, üvegezett keretben 44×60 cm
10110.

Rufpreis:
10 000 HUF

10112.

Rufpreis:
6 000 HUF

Réti Mátyás (1922-2002):Falu legelésző juhokkal, színes linó metszet, jelzett 40x30cm
10113.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Réti Mátyás (1922-2002): Tél. Színezett linó 94/100, jelzett, üvegezett keretben, 60×42 cm
10114.

Rufpreis:
3 000 HUF

10115.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

R. Ruppert Zsuzsa (1934 -): Táj. Olaj, farost, jelzett, 53×74 cm
10116.

Rufpreis:
5 000 HUF

10117.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

1898 Schorndorf 1848-1898, fotómontázs tablókép, paszpartuban 52,5x43,5cm
10118.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Scultéty Éva (1917-2001): Liliomok. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 44x32cm
10119.

Rufpreis:
1 200 HUF

10120.

Rufpreis:
2 000 HUF

Sehen jelzéssel: Alpesi táj libákkal. Vegyes technika, papír, apró szakadás alul, 35×49 cm
10121.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF