Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 188
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
640275
10109
188
Póka György (1944): Fa, udvaron. Linómetszet, jelzett, 38x24cm
613926
10110
188
Pór Bertalan (1880-1964): Harctéri sorozatok. Litográfia, papír, jelzett, üvegezett keretben 44×60 cm
514497
10112
188
Prihoda István (1891-1956): Kossuth Lajos beszédet mond; színezett rézkarc, jelzett. 40x30 cm
696320
10113
188
2200
Réti Mátyás (1922-2002):Falu legelésző juhokkal, színes linó metszet, jelzett 40x30cm 628350
10114
188
Réti Mátyás (1922-2002): Tél. Színezett linó 94/100, jelzett, üvegezett keretben, 60×42 cm 493167
10115
188
36000
599262
10116
188
R. Ruppert Zsuzsa (1934 -): Táj. Olaj, farost, jelzett, 53×74 cm 637532
10117
188
696344
10118
188
2200
1898 Schorndorf 1848-1898, fotómontázs tablókép, paszpartuban 52,5x43,5cm
666552
10119
188
Scultéty Éva (1917-2001): Liliomok. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 44x32cm
640250
10120
188
649866
10121
188
Sehen jelzéssel: Alpesi táj libákkal. Vegyes technika, papír, apró szakadás alul, 35×49 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF