Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 188
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
669403
10158
188
Ismeretlen jelzéssel: Cím nélkül. Olaj, farost, 53x33cm
495691
10159
188
Jelzés nélkül: Némaság, szénrajz 60x43cm
530666
10160
188
Jelzés nélkül: Hófedte táj, olaj-karton 25x17,5cm
503556
10161
188
XIX. sz vége. Jelzés nélkül: Őszi táj. Olaj, vászon. 30x30 cm
699508
10162
188
Jelzés nélkül: Vigyorgó. Olaj, farost, keretben, 52×30 cm 676142
10163
188
Jelzés nélkül: Kotona zenekar. akvarell, papír. 15x21 cm paszpartuban 640627
10164
188
Jelzés nélkül: Kislány libákkal. Rézkarc, papír, paszpartuzva, 29,5x22cm
649864
10165
188
Jelzés nélkül: Leány kecskével. Rézkarc, papír, 36×27 cm
651181
10166
188
Jelzés nélkül: Enteriőr. Vegyes technika, papír-falemez, üvegezett keretben 35×27 cm
679799
10167
188
Jelzés nélkül: Trianon. Vegyes technika, farost, 80×120 cm
700508
10168
188
Jelzés nélkül: Egy kis ijedség. Festett selyemkép, üvegezett keretben 27×22 cm 700505
10169
188
Jelzés nélkül: Etetés. Festett selyemkép, üvegezett keretben 27×22 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF