Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 188

Ismeretlen jelzéssel: Cím nélkül. Olaj, farost, 53x33cm
10158.

Rufpreis:
10 000 HUF

Jelzés nélkül: Némaság, szénrajz 60x43cm
10159.

Rufpreis:
800 HUF

Jelzés nélkül: Hófedte táj, olaj-karton 25x17,5cm
10160.

Rufpreis:
1 200 HUF

10161.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Jelzés nélkül: Vigyorgó. Olaj, farost, keretben, 52×30 cm
10162.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jelzés nélkül: Kotona zenekar. akvarell, papír. 15x21 cm paszpartuban
10163.

Rufpreis:
1 000 HUF

10164.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jelzés nélkül: Leány kecskével. Rézkarc, papír, 36×27 cm
10165.

Rufpreis:
1 800 HUF

Jelzés nélkül: Enteriőr. Vegyes technika, papír-falemez, üvegezett keretben 35×27 cm
10166.

Rufpreis:
3 000 HUF

Jelzés nélkül: Trianon. Vegyes technika, farost, 80×120 cm
10167.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Jelzés nélkül: Egy kis ijedség. Festett selyemkép, üvegezett keretben 27×22 cm
10168.

Rufpreis:
1 200 HUF

Jelzés nélkül: Etetés. Festett selyemkép, üvegezett keretben 27×22 cm
10169.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF