Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 188
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
643150
10170
188
Jelzés nélkül: Ámor nyila. Festett selyemkép, apró foltokkal, 24×26 cm 662722
10171
188
Jelzés nélkül: Idős női akt. Szén, papír, 60×43 cm
700550
10172
188
Jelzés nélkül: Női portré. Olaj, karton, üvegezett keretben 36×28 cm
426778
10173
188
Jelzés nélküli portré, szén-papír, keretben 30x36 cm
548901
10174
188
Jelzés nélkül: Divat. Pasztell, papír, üvegezett keret, 50×40cm 620244
10175
188
Jelzés nélkül: No comment. (Hivatalosan: A gyertya.) Tűzzománc, fémlemez, modern új keretben, 20×22 cm
701710
10176
188
Jelzés nélkül: Antik erdélyi festett üveg ikon. Hibátlan , kopott, keretben 47×37 cm 699335
10177
188
Olvashatatlan jelzéssel: Csendélet. Olaj, farost, jó keretben 40×50 cm
640054
10178
188
Gy. Molnár István (1933-): Virágültetés Hanoiban. Rézkarc, papír, jelzett, 34,5x48,5cm
640010
10179
188
640008
10180
188
654324
10181
188
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF