Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 188

Jelzés nélkül: Ámor nyila. Festett selyemkép, apró foltokkal, 24×26 cm
10170.

Rufpreis:
800 HUF

Jelzés nélkül: Idős női akt. Szén, papír, 60×43 cm
10171.

Rufpreis:
800 HUF

Jelzés nélkül: Női portré. Olaj, karton, üvegezett keretben 36×28 cm
10172.

Rufpreis:
3 000 HUF

Jelzés nélküli portré, szén-papír, keretben 30x36 cm
10173.

Rufpreis:
5 000 HUF

Jelzés nélkül: Divat. Pasztell, papír, üvegezett keret, 50×40cm
10174.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jelzés nélkül: No comment. (Hivatalosan: A gyertya.) Tűzzománc, fémlemez, modern új keretben, 20×22 cm
10175.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jelzés nélkül: Antik erdélyi festett üveg ikon. Hibátlan , kopott, keretben 47×37 cm
10176.

Rufpreis:
5 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Csendélet. Olaj, farost, jó keretben 40×50 cm
10177.

Rufpreis:
8 000 HUF

Gy. Molnár István (1933-): Virágültetés Hanoiban. Rézkarc, papír, jelzett, 34,5x48,5cm
10178.

Rufpreis:
1 000 HUF

10179.

Rufpreis:
1 000 HUF

10180.

Rufpreis:
1 000 HUF

10181.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF