Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 188
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
637770
10182
188
Olvashatatlan jelzéssel: Kikötő. Olaj, selyem, több kisebb szakadás, üvegezett szép keretben 49×73 cm
546009
10183
188
Olvashatatlan jelzéssel: Tokaj, akvarell, papír üvegezett keretben, 21×28 cm
700511
10184
188
Olvashatatlan jelzéssel: Tájkép. Akvarell, papír, üvegezett keretben 33×43 cm 679693
10185
188
2200
Olvashatatlan jelzéssel: Házak a domboldalon. Akvarell, papír, üvegezett keretben 40×30 cm 700516
10187
188
Olvashatatlan jelzéssel: Csók. Rézkarc, papír, üvegezett keretben 51×38 cm
701184
10188
188
Olvashatatlan jelzéssel: Zebegény. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben 23×33 cm 701157
10189
188
Olvashatatlan jelzéssel: Zobákpuszta. Akvarell, papír, apró lyuk, üvegezett új keretben 25×35 cm
613576
10190
188
Olvashatatlan jelzéssel: Innsbruck altstadt. Rézkarc, merített papír, paszpartuban, 13×10 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF