Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 188

Simon jelzéssel: Orosz fenyves. Olaj, vászon, 28×43 cm
10122.

Rufpreis:
1 200 HUF

10123.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Surányi Nándor: Őszi virágok, színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben 45×54 cm
10124.

Rufpreis:
1 000 HUF

10125.

Rufpreis:
12 000 HUF

10126.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

10127.

Rufpreis:
8 000 HUF

Szabó János (1942-): Őszi táj. Olaj, farost, jelzett, üvegezett keretben 66×86 cm
10128.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Szalatnyai József (1915-1994): Szőlőhegy. Olaj, farost, jelzett, keretben, 40x56cm
10129.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Szász Endre (1926-2003): Női fej. Szitanyomat 66/100, papír, jelzett, üvegezett keretben 70×50 cm
10130.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

10131.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

10132.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

10133.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF