Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 188
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
702354
10072
188
Kecskeméty K. jelzéssel: Hamlet IV. Gouache, papír, 29×41 cm
702355
10073
188
Kecskeméty K 942. jelzéssel: Rómeó és Júlia: Erkély jelenet. Gouache, papír, 29×41 cm
451452
10074
188
30000
488892
10075
188
571185
10076
188
457052
10077
188
Kondor Béla (1931-1972): Fametszet, papír, jelzés nélkül 7x11 cm, paszpartuban 20x30 cm
457064
10078
188
Kondor Béla (1931-1972): Fametszet 7x11 cm, paszpartuban 20x30 cm
457049
10079
188
Kondor Béla (1931-1972): Bezárva, fametszet 12x15 cm, paszpartuban 26x36 cm
699376
10080
188
Koszkol jelzéssel: Arab utca részlet. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 40×20 cm 699388
10081
188
Kovács Sándor (1914-): Táj. Olaj, farost, jelzett, keretben, 80×60 cm
701026
10082
188
König Róbert (1951-2014): Dort drunt an der Donau. Graphiken von Robert König zur Geschichte der Ungarndeutschen. Számozott 83/300 művész mappa, mindegyik szignált ,linómetszet, papír, összesen: 22 db
696482
10083
188
Kuruc vitéz búcsúja, litho, dekoratív üvegezett keretben 29,5x37cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF