Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 188

Bordás Ferenc (1911-1982): Csendélet. Linómetszet, jelzett, üvegezett keretben, 63x45 cm
10024.

Rufpreis:
2 000 HUF

10025.

Rufpreis:
1 800 HUF

Byssz Róbert (1893-1961): 6 db különböző karikatúra. tus, vegyes technika
10026.

Rufpreis:
5 000 HUF

10027.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Dárday jelzéssel: Falu határ. Akvarell, papír, üvegezett szép keretben 33×26 cm
10028.

Rufpreis:
2 000 HUF

Derkovits Gyula (1894-1934): A Dózsa-sorozatból öt fametszet. Restaurálva, 52×52 cm
10029.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Erdőssy Béla (1871-1928): Téli országút varjakkal. Színes litográfia, papír, jelzett, üvegezett szép keretben 75×51
10030.

Rufpreis:
5 000 HUF

10031.

Rufpreis:
4 000 HUF

Erdőssy jelzéssel: Téli táj épülettel. Akvarell, papír, üvegezett keretben 72×52 cm
10032.

Rufpreis:
4 000 HUF

E. Weinheimer jelzéssel: Szőlős csendélet. Olaj, vászon, keretben 75×108 cm
10033.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Ék Sándor (1902-1975):Országház a Margit-híd felől. Litográfia, papír, jelzett, 50×70 cm
10034.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Ék Sándor (1902-1975): Vietnam népe győzni fog. Aquatinta rézkarc, papír, jelzett, 34,5x48,5cm
10035.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF