Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 188
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
699320
10024
188
Bordás Ferenc (1911-1982): Csendélet. Linómetszet, jelzett, üvegezett keretben, 63x45 cm
546038
10025
188
699239
10026
188
Byssz Róbert (1893-1961): 6 db különböző karikatúra. tus, vegyes technika 400085
10027
188
36000
701130
10028
188
Dárday jelzéssel: Falu határ. Akvarell, papír, üvegezett szép keretben 33×26 cm 700492
10029
188
Derkovits Gyula (1894-1934): A Dózsa-sorozatból öt fametszet. Restaurálva, 52×52 cm
613928
10030
188
Erdőssy Béla (1871-1928): Téli országút varjakkal. Színes litográfia, papír, jelzett, üvegezett szép keretben 75×51
654333
10031
188
654331
10032
188
Erdőssy jelzéssel: Téli táj épülettel. Akvarell, papír, üvegezett keretben 72×52 cm
700990
10033
188
36000
E. Weinheimer jelzéssel: Szőlős csendélet. Olaj, vászon, keretben 75×108 cm
700565
10034
188
22000
Ék Sándor (1902-1975):Országház a Margit-híd felől. Litográfia, papír, jelzett, 50×70 cm
639981
10035
188
Ék Sándor (1902-1975): Vietnam népe győzni fog. Aquatinta rézkarc, papír, jelzett, 34,5x48,5cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF