Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 188

F. Borzai jelzéssel: Mediterrán kikötő. Olaj, vászon, nagyméretű díszes aranyozott keretben, 98x78cm
10036.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

FKSA jelzéssel: Absztrakt. Olaj, farost, 79x38cm
10037.

Rufpreis:
17 000 HUF
46,07
53,13

cca 1936 Forrai Zoltán (1901-?): Judaika politikai karikatúra. Vegyes technika. /  cca 1936 Judaica political caricature 29x19 cm
10038.

cca 1936 Forrai Zoltán (1901-?): Judaika politikai karikatúra. Vegyes technika. /
cca 1936 Judaica political caricature 29x19 cm

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Freytag Zoltán (1901-1983): Virágcsendélet. Olaj, farost, jelzett, üvegezett keretben 86×66 cm
10039.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

10040.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

10041.

Rufpreis:
8 000 HUF

10042.

Rufpreis:
3 000 HUF

10043.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

G. Kovács Viktória: Akt I. Pasztell, papír, jelzett, 70×90 cm
10044.

Rufpreis:
8 000 HUF

Gross Arnold: Az öröm ünnepe, ofszet, jelzett, üvegezett keretben 57,5x51,5cm
10045.

Rufpreis:
1 800 HUF
13

Gyügyos jelzéssel: Kálvin tér. Olaj, karton, üvegezett keretben 26×36 cm
10046.

Rufpreis:
4 000 HUF

Helene Froschauer: Erdőben, keret nélküli vászon kép, sérült / In the forest, canvas picture without frame 64x34cm
10047.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF