Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 188
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
667289
10036
188
28000
F. Borzai jelzéssel: Mediterrán kikötő. Olaj, vászon, nagyméretű díszes aranyozott keretben, 98x78cm
669463
10037
188
17000
FKSA jelzéssel: Absztrakt. Olaj, farost, 79x38cm 700034
10038
188
24000
cca 1936 Forrai Zoltán (1901-?): Judaika politikai karikatúra. Vegyes technika. / cca 1936 Judaica political caricature 29x19 cm 654317
10039
188
44000
Freytag Zoltán (1901-1983): Virágcsendélet. Olaj, farost, jelzett, üvegezett keretben 86×66 cm
519015
10040
188
60000
545832
10041
188
G. Borbányi S jelzéssel: Olvasó női akt, olaj, vászon, 50×40 cm
597566
10042
188
669306
10043
188
24000
600701
10044
188
G. Kovács Viktória: Akt I. Pasztell, papír, jelzett, 70×90 cm
696470
10045
188
Gross Arnold: Az öröm ünnepe, ofszet, jelzett, üvegezett keretben 57,5x51,5cm 700523
10046
188
Gyügyos jelzéssel: Kálvin tér. Olaj, karton, üvegezett keretben 26×36 cm 696172
10047
188
Helene Froschauer: Erdőben, keret nélküli vászon kép, sérült / In the forest, canvas picture without frame 64x34cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF