Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 188
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
455759
10012
188
654322
10013
188
Batári László (1920-1997): Tájkép. Olaj, farost, jelzett, üvegezett keretben 66×86 cm
531745
10014
188
19000
654336
10015
188
Bauer.I. 1935 jelzéssel: Virágos udvar. Akvarell, papír, üvegezett keretben 39×34 cm
699476
10016
188
Bálint Árpád (1870-?): Birka. Olaj, fa lemez, foltos, jelzett, keretben 26×21 cm
701402
10017
188
5500
Bálint jelzéssel: Kikötő. Gouache, papír, üvegezett keretben 40×49 cm 702771
10018
188
Bártfai Hűvös László (1883-1972):7 darab filc rajza, néhány viseltes állapotban, üvegezett keretekben, kb:24×17 cm
699558
10019
188
Belánszky jelzéssel: Fő tér. Vegyes technika, farost, antik fa keretben 66×102 cm
697302
10020
188
40000
Bér Rudolf (1924-2004): Gyászmenet. Vegyes technika, papír, jelzett, kisebb szakadások, üvegezett keretben 37×47 cm
700510
10021
188
B jelzéssel: Lovas piknik. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben 30×43 cm 542699
10022
188
495901
10023
188
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF