Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 188

10012.

Rufpreis:
10 000 HUF

Batári László (1920-1997): Tájkép. Olaj, farost, jelzett, üvegezett keretben 66×86 cm
10013.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

10014.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Bauer.I. 1935 jelzéssel: Virágos udvar. Akvarell, papír, üvegezett keretben 39×34 cm
10015.

Rufpreis:
4 000 HUF

Bálint Árpád (1870-?): Birka. Olaj, fa lemez, foltos, jelzett, keretben 26×21 cm
10016.

Rufpreis:
10 000 HUF

Bálint jelzéssel: Kikötő. Gouache, papír, üvegezett keretben 40×49 cm
10017.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Bártfai Hűvös László (1883-1972):7 darab filc rajza, néhány viseltes állapotban, üvegezett keretekben,  kb:24×17 cm
10018.

Rufpreis:
8 000 HUF

Belánszky jelzéssel: Fő tér. Vegyes technika, farost, antik fa keretben 66×102 cm
10019.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Bér Rudolf (1924-2004): Gyászmenet. Vegyes technika, papír, jelzett, kisebb szakadások, üvegezett keretben 37×47 cm
10020.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

B jelzéssel: Lovas piknik. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben 30×43 cm
10021.

Rufpreis:
1 600 HUF

10022.

Rufpreis:
1 200 HUF

10023.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF