Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 188
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
699338
10060
188
Jakab jelzéssel: Rakéta. Olaj, karton, keretben 31×42 cm 523581
10061
188
1931 Jakobovits Arthur rajzai c. 36 lapos mappa 34 rajza 35x28 cm
640036
10062
188
Jurida Károly (1935-2009): Fegyverrel a hátukon dolgoznak a parasztok a T.Sz. földjén az egyik honvédelmi egység közelében. Rézkarc, papír, 34,5x48,5cm
551180
10063
188
699164
10064
188
Kass János (1927-2010): Férfi fej. Sérült linó, paszpartuban, 18×12 cm
699327
10065
188
Katona Bálint: Szirén. plasztografia, jelzett, üvegezett keretben, 40×50 cm 620276
10066
188
Kádas István (1941-): Nyilas. C-print 1/100, papír, jelzett, üvegezett keretben, 23×17 cm 696616
10067
188
696603
10068
188
Kádár György (1912-2002): Tihanyi öböl 40/100. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben 60×42 cm 599069
10069
188
702351
10070
188
Kecskeméty K. jelzéssel: Hamlet I. Gouache, papír, 29×41 cm
702352
10071
188
Kecskeméty K. jelzéssel: Hamlet II. Gouache, papír, 29×41 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF