Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 188

Jakab jelzéssel: Rakéta. Olaj, karton, keretben 31×42 cm
10060.

Rufpreis:
1 000 HUF

1931 Jakobovits Arthur rajzai c. 36 lapos mappa 34 rajza 35x28 cm
10061.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Jurida Károly (1935-2009): Fegyverrel a hátukon dolgoznak a parasztok a T.Sz. földjén az egyik honvédelmi egység közelében. Rézkarc, papír, 34,5x48,5cm
10062.

Rufpreis:
1 000 HUF

10063.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kass János (1927-2010): Férfi fej. Sérült linó, paszpartuban, 18×12 cm
10064.

Rufpreis:
4 000 HUF

Katona Bálint: Szirén. plasztografia, jelzett, üvegezett keretben, 40×50 cm
10065.

Rufpreis:
8 000 HUF

Kádas István (1941-): Nyilas. C-print 1/100, papír, jelzett, üvegezett keretben, 23×17 cm
10066.

Rufpreis:
800 HUF

10067.

Rufpreis:
6 000 HUF

Kádár György (1912-2002): Tihanyi öböl 40/100. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben 60×42 cm
10068.

Rufpreis:
4 000 HUF

10069.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kecskeméty K. jelzéssel: Hamlet I. Gouache, papír, 29×41 cm
10070.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kecskeméty K. jelzéssel: Hamlet II. Gouache, papír, 29×41 cm
10071.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF