Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 188
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
699529
10048
188
Herendi Gyula (1926-): Cím nélkül. Olaj, vászon, jelzés nélkül, keretben 100×60 cm 699507
10049
188
699496
10050
188
Herendi Gyula (1926-): Virágcsendélet. Olaj, farost, jelzett, keretben 44×41 cm
699503
10051
188
514338
10052
188
75000
702934
10053
188
30000
Herpai Zoltán (1951-2011): Kikötőben. Olaj, farost, jelzett, kisebb kopások, 40×50 cm 701134
10054
188
Hidas jelzéssel: Pajta. Akvarell, papír, 17×23 cm
653854
10055
188
Hiringer F jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, karton, jelzett, kopott, keretben 35×30 cm
503489
10056
188
652613
10057
188
Horváth jelzéssel: Téli fények. Olaj, farost, szép keretben 40×50
477556
10058
188
696625
10059
188
Iván Szilárd (1912-1988): Kisfiú az asztalnál. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 12×10 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF