Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 200
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
615017
10084
176
611253
10085
176
P. Luvinage jelzéssel: Mediterrán táj. Olaj, vászon, 71x52cm
615536
10086
176
40000
Macskássy Izolda (1945-): Krisztus. Festett selyem kollázs, jelzett, üvegezett keretben 76×106 cm
599174
10087
176
11000
Magén István (1946-): Virágcsendélet. Akvarell, karton, jelzett, fém keretben, 76×57 cm
604481
10088
176
Magyar Gábor (1953-): Üstökös. Pasztell, papír-farost, üvegezett keretben 100×70 cm
581569
10089
176
Makói jelzéssel: Havanna Cuba, olaj, karton, üvegezett szép keret, 47×57 cm 587652
10090
176
Matzon jelzéssel: Női akt, olaj, vászon, jó keretben, 95×74 cm
613931
10091
176
Mihalovits Miklós (1888-1960): Alvó női akt. Ceruza, papír, jelzett, üvegezett szép keretben 30×38 cm 526117
10092
176
Misch Ádám (1935-1995): Duna-parti táj, akvarell-papír, jelzett, üvegezett keretben 63x53cm 595314
10093
176
22000
MCP jelzéssel: Asszonyok. Ceruza, papír, üvegezett keret, 61×45 cm
613548
10094
176
Molnár C. Pál (1894-1981): Telefonos kisasszony, kis szériás ofszet-karton, jelzett, 21x29 cm 613547
10095
176
Molnár C. Pál (1894-1981): Jó reggelt, kis szériás ofszet-karton, jelzett, 29x21cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF