Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 200

10084.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

P. Luvinage jelzéssel: Mediterrán táj. Olaj, vászon, 71x52cm
10085.

Rufpreis:
6 000 HUF

Macskássy Izolda (1945-): Krisztus. Festett selyem kollázs, jelzett, üvegezett keretben 76×106 cm
10086.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Magén István (1946-): Virágcsendélet. Akvarell, karton, jelzett, fém keretben, 76×57 cm
10087.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Magyar Gábor (1953-): Üstökös. Pasztell, papír-farost, üvegezett keretben 100×70 cm
10088.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Makói jelzéssel: Havanna Cuba, olaj, karton, üvegezett szép keret, 47×57 cm
10089.

Rufpreis:
3 000 HUF

Matzon jelzéssel: Női akt, olaj, vászon, jó keretben, 95×74 cm
10090.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Mihalovits Miklós (1888-1960): Alvó női akt. Ceruza, papír, jelzett, üvegezett szép keretben 30×38 cm
10091.

Rufpreis:
5 000 HUF

Misch Ádám (1935-1995): Duna-parti táj, akvarell-papír, jelzett, üvegezett keretben 63x53cm
10092.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

MCP jelzéssel: Asszonyok. Ceruza, papír, üvegezett keret, 61×45 cm
10093.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Molnár C. Pál (1894-1981): Telefonos kisasszony, kis szériás ofszet-karton, jelzett, 21x29 cm
10094.

Rufpreis:
800 HUF

Molnár C. Pál (1894-1981): Jó reggelt, kis szériás ofszet-karton, jelzett, 29x21cm
10095.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF