Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 200
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
597441
176
Almási jelzéssel: Fej. Kréta, papír, üvegezett keretben, 32×27 cm
515172
10001
176
19000
Amerigo Tot (1909-1984): Fésülködő nők, litográfia, jelzett, dedikált, üvegezett keretben 60x80cm
572899
10002
176
14000
558148
10003
176
Bakányi Gyula (1955): Virágzó lugas, gouache, papír, jelzett, 21x30cm
500199
10004
176
Bakányi Gyula (1955): Lábosok, gouache, papír, jelzett 30x20 cm
568168
10005
176
Balázs jelzéssel: Szilas elvtárs, tus, pauszpapír, 22×20 cm, hajtott kicsi szakadás
568162
10006
176
Balázs jelzéssel: Szegény Balázs, tus, papír, A4 méret, hajtott kicsit szakadt
609446
10007
176
60000
Balogh Ervin (1925-): Fény a vízen. Olaj, farost, jelzett, szép keretben 62×81 cm
596815
10008
176
Balogh István Péter (1950-): Ősz. Olaj, farost hátán jelzett, 35×40 cm
455759
10009
176
13000
611307
10010
176
Barcsay Jenő (1900-1988): Falu vége. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 13×9 cm
595336
10011
176
15000
Bán jelzéssel: Kafferbivaly. Olaj, papír, üvegezett keret, 34×41 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF