Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 200
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
543281
10012
176
Blahos Rudolf (1917-1986): Hommage á Vanek, vegyes technika, jelzett, 30x42 cm 611309
10013
176
Borsos Miklós (1906-1990): Beszélgetők. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 10×11 cm
616888
10014
176
Bozó Gyula (1913-2004): Áhítat. Vegyes technika, jelzett. 10x24 cm
616883
10015
176
Bozó Gyula (1913-2004): 6 db képeslap és egyéb terv. vegyes technika 616944
10016
176
Bozó Gyula (1913-2004): Templombelső terv 2 db. Jelzett. 31x24 cm
616940
10017
176
Bozó Gyula (1913-2004): Mátyás pince dekorációterv jelzett. 60x35 cm 616912
10018
176
Bozó Gyula (1913-2004): Szeged, Ipari vásár. Plakátterv. Vegyes technika, jelzett. 25x31 cm
596442
10019
176
26000
Csavlek András (1942-) Munkácsy-díjas: A víznél. Olaj, farost, jelzett, 50×60 cm
612088
10020
176
26000
Cseke Zoltán (1980-): Derengés. Olaj, farost, jelzett, 50×100 cm 400085
10021
176
38000
596824
10022
176
Csikós P jelzéssel: Éjszaka. Olaj, farost, 26×38 cm
595436
10023
176
50000
Diener Dénes jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, karton, felújított keret, 89×73 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF