Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 200

Blahos Rudolf (1917-1986): Hommage á Vanek, vegyes technika, jelzett, 30x42 cm
10012.

Rufpreis:
5 000 HUF

Borsos Miklós (1906-1990): Beszélgetők. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 10×11 cm
10013.

Rufpreis:
10 000 HUF

Bozó Gyula (1913-2004): Áhítat. Vegyes technika, jelzett. 10x24 cm
10014.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bozó Gyula (1913-2004): 6 db képeslap és egyéb terv. vegyes technika
10015.

Rufpreis:
4 000 HUF

Bozó Gyula (1913-2004): Templombelső terv 2 db. Jelzett. 31x24 cm
10016.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Bozó Gyula (1913-2004): Mátyás pince dekorációterv jelzett. 60x35 cm
10017.

Rufpreis:
3 000 HUF

Bozó Gyula (1913-2004): Szeged, Ipari vásár. Plakátterv. Vegyes technika, jelzett. 25x31 cm
10018.

Rufpreis:
5 000 HUF

Csavlek András (1942-) Munkácsy-díjas: A víznél. Olaj, farost, jelzett, 50×60 cm
10019.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Cseke Zoltán (1980-): Derengés. Olaj, farost, jelzett, 50×100 cm
10020.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

10021.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Csikós P jelzéssel: Éjszaka. Olaj, farost, 26×38 cm
10022.

Rufpreis:
3 000 HUF

Diener Dénes jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, karton, felújított keret, 89×73 cm
10023.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF