Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 200

Gál jelzéssel: Csendélet. Kréta, papír, 31×43  cm
10036.

Rufpreis:
800 HUF

10037.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Gráber jelzéssel: Utca részlet. Pasztell, papír, 44×31 cm
10038.

Rufpreis:
3 000 HUF

Gubai Gy jelzéssel: Folyó part. Olaj, vászon-karton, üvegezett régi keretben 35×45 cm
10039.

Rufpreis:
8 000 HUF

Gunszt F. jelzéssel: Tanya Tápén naiv kép 1976, akvarell, papír, üvegezett keret, 40×60 cm
10040.

Rufpreis:
2 400 HUF

Haranghy Jenő (1894-1951): Bányában. Tus, papír, jelzett, üvegezett keret, 58×80 cm
10041.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Hende Vince (1892-1957): Domboldal, akvarell-papír, üvegezett keretben-paszpartuban, jelzett, 30x46cm
10042.

Rufpreis:
6 000 HUF

10043.

Rufpreis:
95 000 HUF
257,45
296,88

F. Herrmann: Drezda, tus, papír, jelzett, 31×64 cm, üvegezett keretben
10044.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Hoch István (építész): Deventer, pasztell, papír, üvegezett karton, jelzett, 16×21 cm.
10045.

Rufpreis:
3 000 HUF

10046.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hoch István (építész): Amsterdam, vegyes technika, papír, karton, jelzett 16×21 cm.
10047.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF