Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 200
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
597678
10036
176
Gál jelzéssel: Csendélet. Kréta, papír, 31×43 cm
597566
10037
176
5500
Gerő András (1935-): Női fej. Akvarell, papír, paszpartuban, 35×42 cm
616227
10038
176
Gráber jelzéssel: Utca részlet. Pasztell, papír, 44×31 cm 614192
10039
176
Gubai Gy jelzéssel: Folyó part. Olaj, vászon-karton, üvegezett régi keretben 35×45 cm 587034
10040
176
Gunszt F. jelzéssel: Tanya Tápén naiv kép 1976, akvarell, papír, üvegezett keret, 40×60 cm 596458
10041
176
50000
Haranghy Jenő (1894-1951): Bányában. Tus, papír, jelzett, üvegezett keret, 58×80 cm
599067
10042
176
Hende Vince (1892-1957): Domboldal, akvarell-papír, üvegezett keretben-paszpartuban, jelzett, 30x46cm
514338
10043
176
95000
583595
10044
176
4600
F. Herrmann: Drezda, tus, papír, jelzett, 31×64 cm, üvegezett keretben
543916
10045
176
Hoch István (építész): Deventer, pasztell, papír, üvegezett karton, jelzett, 16×21 cm.
543922
10046
176
Hoch István (építész): Blumendahl, tus, papír, karton, jelzett 16×21 cm.
543943
10047
176
Hoch István (építész): Amsterdam, vegyes technika, papír, karton, jelzett 16×21 cm.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF