Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 200
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
548557
10048
176
Hoch István (építész): Új Amszterdam, tus, papír, karton, jelzett, 19×13 cm.
613918
10049
176
Homicskó Atanáz (1864-1916): Tanári kongressszus. Tus, papír, jelzett, új paszpartuban, 38×24 cm 613915
10050
176
Homicskó Atanáz (1864-1916): Szélkakas. Tus, papír, jelzett, új paszpartuban, 38×24 cm 601606
10051
176
Horváth jelzéssel: Kislány virágokkal. Olaj, faros, újszerű keretben, 26×21 cm 586800
10052
176
Imre István (1918-1983): Erdő, rézkarc, papír, jelzett, 30×40 cm 597631
10053
176
Isépy jelzéssel: Vár a folyóparton. Olaj, vászon, fa keretben, 45×56, (vásznon apró sérülések)
557181
10054
176
Istókovits jelzéssel: Női akt, akvarell, papír, üvegezett keretben 16×12 cm
564742
10055
176
Iványi Norbert (1953-2001): John Lennon a kereszten, tus, papír jelzett, 1972-es kép!!! 16×25 cm. A magyar underground egyik méltatlanul elfelejtett alakja. A képzőművészeti főiskola után, a Kontroll Csoport alapító tagja volt. Külföldön ért el nagy sikereket.
523581
10056
176
13000
1931 Jakobovits Arthur rajzai c. 36 lapos mappa 34 rajza 35x28 cm
543886
10057
176
50000
551180
10058
176
612378
10059
176
Kaszner Margit (1938-): Harmat. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 46×64 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF