Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 200

Molnár C Pál (1894-1981): Úszómester, kis szériás ofszet-karton, 21x29 cm
10096.

Rufpreis:
800 HUF

10097.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Mór József (1908-?): Az Erzsébet híd újjáépítése, olaj, vászon, jelzett, keretben, 90x70cm
10098.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

E. Münch 89 jelzéssel: Arcok. Olaj, vászon, 50×50 cm
10099.

Rufpreis:
5 000 HUF

Nagy Csaba (1960-): Holdfivér. Színezett fametszet EA III/X, merített papír, jelzett,  73×100 cm
10100.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Cs. Németh Miklós (1934): Kompozíció, olaj, papír, jelzés nélkül, 70x100cm (sérült)
10101.

Rufpreis:
3 000 HUF

10102.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

10103.

Rufpreis:
4 000 HUF

Palitz József (1931-): Becei táj. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keret, 43×52 cm
10104.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Pandur József (1888-1943): A konyhában. Színezett rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban (szakadt) 26×34 cm
10105.

Rufpreis:
5 000 HUF

Papp Zoltán (1924-): Szirtek. Olaj, farost, jelzett, 60×80 cm
10106.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Cs. Pataj Mihály (1921-): A legszebbik. Olaj, farost, jelzett, 45×68 cm
10107.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF