Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 200
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
597636
10096
176
Molnár C Pál (1894-1981): Úszómester, kis szériás ofszet-karton, 21x29 cm 557481
10097
176
30000
566947
10098
176
Mór József (1908-?): Az Erzsébet híd újjáépítése, olaj, vászon, jelzett, keretben, 90x70cm 609917
10099
176
E. Münch 89 jelzéssel: Arcok. Olaj, vászon, 50×50 cm
600692
10100
176
Nagy Csaba (1960-): Holdfivér. Színezett fametszet EA III/X, merített papír, jelzett, 73×100 cm
568440
10101
176
Cs. Németh Miklós (1934): Kompozíció, olaj, papír, jelzés nélkül, 70x100cm (sérült) 493155
10102
176
44000
615098
10103
176
595979
10104
176
4200
Palitz József (1931-): Becei táj. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keret, 43×52 cm 614218
10105
176
Pandur József (1888-1943): A konyhában. Színezett rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban (szakadt) 26×34 cm
612029
10106
176
28000
Papp Zoltán (1924-): Szirtek. Olaj, farost, jelzett, 60×80 cm
612052
10107
176
38000
Cs. Pataj Mihály (1921-): A legszebbik. Olaj, farost, jelzett, 45×68 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF