Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 200

G. Kovács Viktória: Akt I. Pasztell, papír, jelzett, 70×90 cm
10072.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

G. Kovács Viktória: Akt II. Pasztell, papír, jelzett,  70×90 cm
10073.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

10074.

Rufpreis:
3 000 HUF

Körtvélyesi Magdolna (1919-2007): Virág csendélet. olaj-karton, jelzett, üvegezett keretben 43×32 cm
10075.

Rufpreis:
3 000 HUF

Körtvélyesi Magdolna (1919-2007): Virág csendélet. olaj-karton, jelzés nélkül, üvegezett keretben 45×33 cm
10076.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kurucz D. István (1914-1996): Magányos fa. Olaj, farost, jelzett, üvegezett keretben, 50x85cm
10077.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Kurucz D. István (1914-1996): Olvadás. Olaj, vászon, jelzett, üvegezett keretben, 60x80cm
10078.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Kurucz D. István (1914-1996): Gémeskút. Olaj, farost, jelzett, keretben, 60x92cm
10079.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Kurucz D. István (1914-1996): Tanya '974. Olaj, vászon, jelzett, üvegezett keretben, 60x80cm
10080.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Láng Éva: Merőkanalas csendélet. Vegyes technika, papír-karton, jelzett, új szép keretben, 49×64 cm
10081.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

Lics Zsuzsa (1944-): Holt Tisza ág. Olaj, farost, jelzett, üvegezett keretben 62×82 cm
10082.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

LJ szignóval: Krisztus siratása, tus, karton, üvegezett keretben, 24×18 cm kerettel
10083.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF