Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 200
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
600701
10072
176
24000
G. Kovács Viktória: Akt I. Pasztell, papír, jelzett, 70×90 cm
600703
10073
176
24000
G. Kovács Viktória: Akt II. Pasztell, papír, jelzett, 70×90 cm
597774
10074
176
612355
10075
176
Körtvélyesi Magdolna (1919-2007): Virág csendélet. olaj-karton, jelzett, üvegezett keretben 43×32 cm
612334
10076
176
Körtvélyesi Magdolna (1919-2007): Virág csendélet. olaj-karton, jelzés nélkül, üvegezett keretben 45×33 cm
615058
10077
176
40000
Kurucz D. István (1914-1996): Magányos fa. Olaj, farost, jelzett, üvegezett keretben, 50x85cm
615048
10078
176
40000
Kurucz D. István (1914-1996): Olvadás. Olaj, vászon, jelzett, üvegezett keretben, 60x80cm
615040
10079
176
50000
Kurucz D. István (1914-1996): Gémeskút. Olaj, farost, jelzett, keretben, 60x92cm
615024
10080
176
40000
Kurucz D. István (1914-1996): Tanya '974. Olaj, vászon, jelzett, üvegezett keretben, 60x80cm 599253
10081
176
13000
Láng Éva: Merőkanalas csendélet. Vegyes technika, papír-karton, jelzett, új szép keretben, 49×64 cm
615123
10082
176
Lics Zsuzsa (1944-): Holt Tisza ág. Olaj, farost, jelzett, üvegezett keretben 62×82 cm 567922
10083
176
LJ szignóval: Krisztus siratása, tus, karton, üvegezett keretben, 24×18 cm kerettel Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF