Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 200
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
599069
10060
176
4600
616187
10061
176
Kádár Géza jelzéssel: Falusi házak. Akvarell, papír, 22×31 cm 599215
10062
176
17000
Kárpáti Gusztáv (1941-): Elolvadt hó. Olaj, farost, jelzett, keretben, 60×80 cm
616217
10063
176
Kober jelzéssel: Szemüveges férfi. Ceruza, papír, 31×43 cm 571186
10064
176
Koleszár György: Támaszkodó női akt , szénrajz, papír, paszpartuban, apró szakadás jobb alul, 60×42 cm
571185
10065
176
608255
10066
176
Kolozsváry Kamillo (1936-2009): Lovaskocsis, olaj, vászon, jelzett, üvegezett keretben, 28 x 35 cm 281786
10067
176
1992 Korda István: A Miniszterelnöki Hivatal belsőépítészeti tervei, jelzett, 40x30cm 504998
10068
176
Kormos Balázs: Nagy ugrás, olaj-vászon, 30x40 cm
505024
10069
176
Kormos Balázs: Geometria, olaj falemezen, keretben, 42x56 cm (hátoldalán Sugár Gábor 2006 jelzéssel olajkép)
616242
10070
176
Koronczi Endre (1968-): Cím nélkül, rézkar, papír, jelzés nélkül, 20×23 cm 537780
10071
176
Kovács M. 1958 jelzéssel: Rózsák, olaj-vászon, keretben 52x67cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF