Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 200

10060.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Kádár Géza jelzéssel: Falusi házak. Akvarell, papír, 22×31 cm
10061.

Rufpreis:
2 000 HUF
11

Kárpáti Gusztáv (1941-): Elolvadt hó. Olaj, farost, jelzett, keretben, 60×80 cm
10062.

Rufpreis:
17 000 HUF
46,07
53,13

Kober jelzéssel: Szemüveges férfi. Ceruza, papír, 31×43 cm
10063.

Rufpreis:
1 000 HUF

Koleszár György: Támaszkodó női akt , szénrajz, papír, paszpartuban, apró szakadás jobb alul, 60×42 cm
10064.

Rufpreis:
3 000 HUF

10065.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Kolozsváry Kamillo (1936-2009): Lovaskocsis, olaj, vászon, jelzett, üvegezett keretben, 28 x 35 cm
10066.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

1992 Korda István: A Miniszterelnöki Hivatal belsőépítészeti tervei, jelzett, 40x30cm
10067.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kormos Balázs: Nagy ugrás, olaj-vászon, 30x40 cm
10068.

Rufpreis:
5 000 HUF

10069.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Koronczi Endre (1968-): Cím nélkül, rézkar, papír, jelzés nélkül, 20×23 cm
10070.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kovács M. 1958 jelzéssel: Rózsák, olaj-vászon, keretben 52x67cm
10071.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF