Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 200
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
612257
10108
176
Pálinkás Éva: Égi Vizek Adeptusa. Linómetszet 7/30, papír, jelzett, paszpartuban, 51×59 cm
612264
10109
176
Pálinkás Éva: Rondó. Linómetszet 3/10, papír, jelzett, paszpartuban, 51×59 cm
612245
10110
176
Pálinkás Éva: Megtisztító Rituálé. Linómetszet 7/30, papír, jelzett, paszpartuban, 51×59 cm
609905
10111
176
Pállya Celesztin jelzéssel: Vadász csendélet. Olaj, farost, 37×46 cm, hátlapján aukciós információk 583584
10112
176
613926
10113
176
14000
Pór Bertalan (1880-1964): Harctéri sorozatok. Litográfia, papír, jelzett, üvegezett keretben 44×60 cm
597632
10114
176
Pór Bertalan (1880-1964): Főtéri gyülekező.Kőnyomat, papír, üvegezett keretben, 37×52 cm, jelzett a dúcon. Lap az I. világháborús mappából
583066
10115
176
PTK jelzéssel: Akt tanulmány. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 29x24,5cm
548998
10116
176
3200
Réti Mátyás (1922-2002): Siklós, színezett linó, jelzett, apró folttal, 26×35 cm 493167
10117
176
44000
600715
10118
176
Rozanits Tibor (1931-) számozott, szignált rézkarc merített papíron (EA 2/10. jelzéssel) 42x30cm + rövid ismertető a művészről
599262
10119
176
19000
R. Ruppert Zsuzsa (1934 -): Táj. Olaj, farost, jelzett, 53×74 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF