Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 200

Pálinkás Éva: Égi Vizek Adeptusa. Linómetszet 7/30, papír, jelzett, paszpartuban, 51×59 cm
10108.

Rufpreis:
10 000 HUF

Pálinkás Éva: Rondó. Linómetszet 3/10, papír, jelzett, paszpartuban, 51×59 cm
10109.

Rufpreis:
10 000 HUF

Pálinkás Éva: Megtisztító Rituálé. Linómetszet 7/30, papír, jelzett, paszpartuban, 51×59 cm
10110.

Rufpreis:
10 000 HUF

Pállya Celesztin jelzéssel: Vadász csendélet. Olaj, farost, 37×46 cm, hátlapján aukciós információk
10111.

Rufpreis:
5 000 HUF

10112.

Rufpreis:
6 000 HUF

Pór Bertalan (1880-1964): Harctéri sorozatok. Litográfia, papír, jelzett, üvegezett keretben 44×60 cm
10113.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Pór Bertalan (1880-1964): Főtéri gyülekező.Kőnyomat, papír, üvegezett keretben, 37×52 cm, jelzett a dúcon. Lap az I. világháborús mappából
10114.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

PTK jelzéssel: Akt tanulmány. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 29x24,5cm
10115.

Rufpreis:
800 HUF

Réti Mátyás (1922-2002): Siklós, színezett linó, jelzett, apró folttal, 26×35 cm
10116.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

10117.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

Rozanits Tibor (1931-) számozott, szignált rézkarc merített papíron (EA 2/10. jelzéssel) 42x30cm + rövid ismertető a művészről
10118.

Rufpreis:
2 800 HUF

R. Ruppert Zsuzsa (1934 -): Táj. Olaj, farost, jelzett, 53×74 cm
10119.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF