Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 200
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
412344
10132
176
599170
10133
176
Szily Géza (1938-): Régi házak. Tempera-akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 66×85 cm
599200
10134
176
Szily Géza (1938-): Táj. Tempera-akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 66×85 cm
564503
10135
176
9500
Szőllősi jelzéssel: Erdei kísértet, olaj, farost, 69×48 cm kerettel
543885
10136
176
Tálos Gyula (1887-1975) belsőépítész, építész, grafikus: Erotika (1920), ceruza, filc, papír, jelzett 7×23 cm. Kis folt alul.
612282
10137
176
Toman Gy: Virág csendélet. Akvarell, papír, jelzés nélkül, üvegezett keretben 53×40 cm
612280
10138
176
Toman Gy jelzéssel: Virág csendélet. Akvarell, papír, üvegezett keretben 53×40 cm
616200
10139
176
Tuss M jelzéssel: Vadkacsa. Olaj, vászon, keretben 28×38 cm 615233
10140
176
Varga Gyula (1935-): Tölgyes. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben 52×42 cm
559848
10141
176
534121
10142
176
Vathy jelzéssel: Virágos csendélet, olaj-farost, 28x34cm, üvegezett keretben
571225
10143
176
Váci András (1928-): Alföldi nyomda, rézkarc, karton, jelzett, 34x49 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF