Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 200
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
543392
10181
176
Jelzés nélkül: Tanya, színezett rézkarc, papír, jelzés nélküli, 28×36 cm.
551271
10182
176
Jelzés nélkül: Férfi fej , olaj, karton, 50×34 cm
616884
10183
176
Olvashatatlan jelzéssel: Expo 95. Rézkarc, jelzett 21x30 cm
615858
10184
176
Olvashatatlan jelzéssel: Címer terv. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben 30×23 cm
615094
10185
176
40000
Olvashatatlan jelzéssel: Pipacsos csendélet. Olaj, vászon, 80x60cm 496189
10186
176
XX. sz eleje: Olvashatatlan jelzéssel: Őszi erdőben. Olaj, farost. Jó keretben 70x60 cm, sérült!!
613576
10187
176
Olvashatatlan jelzéssel: Innsbruck altstadt. Rézkarc, merített papír, paszpartuban, 13×10 cm
583148
10188
176
Olvashatatlan jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon, keretben, 54x63cm (sérült!)
546009
10189
176
Olvashatatlan jelzéssel: Tokaj, akvarell, papír üvegezett keretben, 21×28 cm
571253
10190
176
Olvashatatlan jelzéssel: Barcsi fűrészüzem, rézkarc, karton, 35×49 cm 581902
10191
176
Olvashatatlan jelzéssel:A festő szobája, akvarell, papír, üvegezett keret, 31×25 cm
597762
10192
176
Olvashatatlan jelzéssel: Női arc, színezett nyomat, papír, üvegezett szép keretben, 32×32 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF