Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 200

Ismeretlen jelzéssel: Tanulmányok, grafit, papír, üvegezett keretben, 37x23cm
10157.

Rufpreis:
1 400 HUF

Ismeretlen alkotó: Csónak húzó. Olaj-gipsz, vászon, szép keretben, 78×109 cm
10158.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Ismeretlen jelzéssel: Női fej, grafit, papír, üvegezett keretben, 44x31cm
10159.

Rufpreis:
1 400 HUF

Ismeretlen jelzéssel: Férfi fej, kréta, papír, üvegezett keretben, 29x29cm
10160.

Rufpreis:
1 400 HUF

Ismeretlen alkotó: Szimbólumok. Szitanyomat, karton, üvegezett keretben, 64×88 cm
10161.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ismeretlen alkotó: Marx Károly. Selyemkép, üvegezett keretben 27×21 cm
10162.

Rufpreis:
1 600 HUF

Ismeretlen alkotó: Bárdbükki Áll. Gazdaság, rézkarc, karton, 34×49 cm
10163.

Rufpreis:
800 HUF

Jelzés nélkül: Toszkán táj. Olaj, vászon, 50x50cm
10164.

Rufpreis:
5 000 HUF

Jelzés nélkül [cca 1900]: Erotikus jelenet. Színezett rézkarc, üvegezett keretben, 29x23cm
10165.

Rufpreis:
3 000 HUF

10166.

Rufpreis:
3 000 HUF

Jelzés nélkül: Főtér, rézkarc, papír, üvegezett keretben, 35×33 cm
10167.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jelzés nélkül: Női akt. Tűzzománc, fém lemez, (kis lepattanásokkal) 32×23 cm
10168.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF