Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 200
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
573825
10157
176
Ismeretlen jelzéssel: Tanulmányok, grafit, papír, üvegezett keretben, 37x23cm
597803
10158
176
30000
Ismeretlen alkotó: Csónak húzó. Olaj-gipsz, vászon, szép keretben, 78×109 cm
573822
10159
176
Ismeretlen jelzéssel: Női fej, grafit, papír, üvegezett keretben, 44x31cm
573817
10160
176
Ismeretlen jelzéssel: Férfi fej, kréta, papír, üvegezett keretben, 29x29cm
599188
10161
176
Ismeretlen alkotó: Szimbólumok. Szitanyomat, karton, üvegezett keretben, 64×88 cm
614017
10162
176
Ismeretlen alkotó: Marx Károly. Selyemkép, üvegezett keretben 27×21 cm 571249
10163
176
Ismeretlen alkotó: Bárdbükki Áll. Gazdaság, rézkarc, karton, 34×49 cm
611259
10164
176
Jelzés nélkül: Toszkán táj. Olaj, vászon, 50x50cm 596090
10165
176
Jelzés nélkül [cca 1900]: Erotikus jelenet. Színezett rézkarc, üvegezett keretben, 29x23cm
596092
10166
176
597445
10167
176
Jelzés nélkül: Főtér, rézkarc, papír, üvegezett keretben, 35×33 cm 596832
10168
176
Jelzés nélkül: Női akt. Tűzzománc, fém lemez, (kis lepattanásokkal) 32×23 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF