Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 200
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
597617
10169
176
Jelzés nélkül: Kalapos. Kréta, papír, üvegezett, igényes keretben, 44x37cm
534160
10170
176
613502
10171
176
Jelzés nélkül: Lovaskocsik az erdőben. Linómetszet, üvegezett keretben, 27x37cm 534161
10172
176
Jelzés nélkül: Éjjel a gémeskútnál, szövetkép, üvegezett keretben, 28x24cm
568177
10173
176
Jelzés nélkül: Grafikai csoport, tus, papír, A4 méret, hajtott kicsi szakadás
549417
10174
176
Jelzés nélkül: Öreg faun (Cca 1930), olaj, vászon, kis sérüléssel, 70×50 cm
600261
10175
176
Jelzés nélkül: Férfi fej. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 73x55cm 495641
10176
176
Jelzés nélkül: Ülő Női akt, szénrajz 60x43cm
617045
10177
176
Jelzés nélkül: Készülődés. Olaj, vászon, szép régi keretben 60×48 cm 495615
10178
176
Jelzés nélkül: Ülő női akt szemből, vázlatokkal, szénrajz 60x43cm
495544
10179
176
Jelzés nélkül: Női egész alakos akt, szénrajz 60x43cm
495691
10180
176
Jelzés nélkül: Némaság, szénrajz 60x43cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF