Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 200
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
613503
10120
176
Stucke jelzéssel: Rózsa. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 39x15cm 565220
10121
176
2200
Surányi Nándor: Őszi virágok, színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben 45×54 cm
598925
10122
176
Swierkiewicz Róbert (1942-): Táj, litográfia, jelzett, 52x48cm 616195
10123
176
Szabó 964 jelzéssel: Szentendrei házak. Pasztell, papír, üvegezett keretben 40×47 cm 599221
10124
176
24000
Szamosvári József (1931-): Virág csendélet. Olaj, vászon, jelzett, 60×40 cm
597792
10125
176
Szántó jelzéssel: Kutyafej. Pasztell, papír, 32×24 cm, (pici hibával) 616147
10126
176
Szántó P jelzéssel: Piros ló. Akvarell, papír, 29×42 cm 616148
10127
176
Szántó P jelzéssel: Piros ló II. Akvarell, papír, 29×42 cm 613209
10128
176
613212
10129
176
1983 Szász Endre (1926-2003): Tavaszi Fesztivál FDC, rajta a tervező Szász Endre rajzával, vegyes technika, jelzett 598929
10130
176
1983 Szász Endre (1926-2003): Tavaszi Fesztivál FDC, rajta a tervező Szász Endre tollrajzával, jelzett 613506
10131
176
Szeghalmi Peregi József: Ház részlet, olaj, vászon, szép keretben 60×66 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF