Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 200

Stucke jelzéssel: Rózsa. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 39x15cm
10120.

Rufpreis:
800 HUF

Surányi Nándor: Őszi virágok, színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben 45×54 cm
10121.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Swierkiewicz Róbert (1942-): Táj, litográfia, jelzett, 52x48cm
10122.

Rufpreis:
10 000 HUF

Szabó 964 jelzéssel: Szentendrei házak. Pasztell, papír, üvegezett keretben 40×47 cm
10123.

Rufpreis:
6 000 HUF

Szamosvári József (1931-): Virág csendélet. Olaj, vászon, jelzett, 60×40 cm
10124.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Szántó jelzéssel: Kutyafej. Pasztell, papír, 32×24 cm, (pici hibával)
10125.

Rufpreis:
1 800 HUF

Szántó P jelzéssel: Piros ló. Akvarell, papír, 29×42 cm
10126.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szántó P jelzéssel: Piros ló II. Akvarell, papír, 29×42 cm
10127.

Rufpreis:
3 000 HUF

10128.

Rufpreis:
8 000 HUF

10129.

Rufpreis:
8 000 HUF

1983 Szász Endre (1926-2003): Tavaszi Fesztivál FDC, rajta a tervező Szász Endre tollrajzával, jelzett
10130.

Rufpreis:
5 000 HUF

Szeghalmi Peregi József: Ház részlet, olaj, vászon, szép keretben 60×66 cm
10131.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF