Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 200

Edvi Illés Aladár (1870-1958): Boci fej. Olaj, farost, jelzett, 45×30 cm
10024.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Edvi-Illés György (1911-?): Lugossy zászlós. Ceruza, papír, jelzett, paszpartuban, 36x48 cm
10025.

Rufpreis:
6 000 HUF

Eozh jelzéssel: A falusi élet. Naiv festmény. Olaj, vászon, jobb alul kiszakadt (sérült), keretben, 85×105 cm
10026.

Rufpreis:
8 000 HUF

Erdőssy Béla (1871-1928): Téli országút varjakkal. Színes litográfia, papír, jelzett, üvegezett szép keretben 75×51
10027.

Rufpreis:
10 000 HUF

Ék jelzéssel: Katona fej. Ceruza, papír, papír, 28×22 cm
10028.

Rufpreis:
3 000 HUF

Élesdy István (1912-1987): Régi házak a várban. Rézkarc, papír, jelzett, foltos,penészes állapotban, 43×55 cm
10029.

Rufpreis:
1 000 HUF

Farkas Lajos (1919–1998): Falu vége. Olaj, farost, jelzett, szép keretben 80×93 cm
10030.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Farkasházy jelzéssel: Templom. Vegyes technika, papír, 30×21 cm
10031.

Rufpreis:
1 000 HUF
16

G. Franz: Udvarlás, olaj, farost, szép keretben, 56×35 cm
10032.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Fényes Adolf (1867-1945): Rézkarc, papír. Jelzett. Keretben 30x40 cm
10033.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

10034.

Rufpreis:
75 000 HUF
203,25
234,38

Gádor Emil (1911-1998): Cigány lány. Olaj, karton, jelzett, régi keretben 60×46 cm
10035.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF