Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 200
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
611345
10024
176
36000
Edvi Illés Aladár (1870-1958): Boci fej. Olaj, farost, jelzett, 45×30 cm
498799
10025
176
Edvi-Illés György (1911-?): Lugossy zászlós. Ceruza, papír, jelzett, paszpartuban, 36x48 cm
612381
10026
176
Eozh jelzéssel: A falusi élet. Naiv festmény. Olaj, vászon, jobb alul kiszakadt (sérült), keretben, 85×105 cm
613928
10027
176
Erdőssy Béla (1871-1928): Téli országút varjakkal. Színes litográfia, papír, jelzett, üvegezett szép keretben 75×51
616249
10028
176
Ék jelzéssel: Katona fej. Ceruza, papír, papír, 28×22 cm
612369
10029
176
Élesdy István (1912-1987): Régi házak a várban. Rézkarc, papír, jelzett, foltos,penészes állapotban, 43×55 cm 611868
10030
176
30000
Farkas Lajos (1919–1998): Falu vége. Olaj, farost, jelzett, szép keretben 80×93 cm
616170
10031
176
Farkasházy jelzéssel: Templom. Vegyes technika, papír, 30×21 cm 586101
10032
176
G. Franz: Udvarlás, olaj, farost, szép keretben, 56×35 cm
615035
10033
176
Fényes Adolf (1867-1945): Rézkarc, papír. Jelzett. Keretben 30x40 cm 519015
10034
176
75000
613563
10035
176
32000
Gádor Emil (1911-1998): Cigány lány. Olaj, karton, jelzett, régi keretben 60×46 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF