Porzellan Zahl der Lose: 218
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
510853
11323
167
523418
11324
167
3800
Háború előtti szép VIktoria cseh porcelán kávéskészlet töredék. 3 csésze 5 alj, kiöntő
504350
11325
167
cca 1860 Virágokkal díszített sorszámozott jelzett Loket Elbogen porcelán leves tál hibátlan állapotban/ Numbered Loket Elbogen chinaware soup bowl in flawless condition 37x22x24cm
504478
11326
167
cca 1860 2db Virágokkal díszített sorszámozott jelzett Loket Elbogen porcelán pecsenyés és gyümölcsös tál hibátlan állapotban/ Numbered Loket Elbogen chinaware bowls in flawless condition
497675
11327
167
Komplett 6 darabos Berg Lindau porcelán kávéskészlet / Complete set of chinaware coffe-set 493868
11328
167
Orosz lány népviseletben. Kézzel festett, jelzett procelánfigura, / russian hand painted chinaware figur 14x10cm
515736
11329
167
493867
11330
167
Orosz lány népviseletben. Kézzel festett aranyozott procelánfigura, / russian hand painted chinaware figure 14x10cm
419972
11331
167
6 személyes szovjet porcelán kávéskészlet (hiányos) / set of Russian chinaware coffe set
542759
11332
167
Kézzel festett japán porcelán vázácska / Hand-painted Japanese vase 8,5cm 504343
11333
167
Apró virágokkal díszített aranyozott jelzett Epiag porcelán leveses tál / Epiag chinaware soup bowl 35x21x17cm 484172
11334
167
Kézzel festett sárkánnyal díszített jelzett Ilmenau porcelán bonbonier, törött tetővel / Handpainted Ilmenau chinaware bonbonier 13x7cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF