Porzellan

Zahl der Lose: 218

Komplett 6 személyes Eton-mintás Herendi étkészlet és kávéskészlet 4x6 tányér + 6 csésze alátéttel, pecsenyés és sültestál. Hozzá pót-tányérok. Komplett és hibátlan! /  Beautiful set of Herend Eton chinaware. Set of 6. 4x6 plates, 6 cups with plates + 2 trays. With 2 large plates and additional plates. Flawless and complete.
11178.

Komplett 6 személyes Eton-mintás Herendi étkészlet és kávéskészlet 4x6 tányér + 6 csésze alátéttel, pecsenyés és sültestál. Hozzá pót-tányérok. Komplett és hibátlan! /
Beautiful set of Herend Eton chinaware. Set of 6. 4x6 plates, 6 cups with plates + 2 trays. With 2 large plates and additional plates. Flawless and complete.

Rufpreis:
110 000 HUF
298,10
343,75

Herendi fehér Mozart mellszobor, talpán benyomott formaszám és HEREND jelzés, hibátlan, m: 20,5 cm. / Herendi porcelain bust of Mozart
11179.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Kézzel festett sorszámozott Waldstein rose-mintás komplett 6 személyes jelzett Herendi porcelán kávéskészlet hibátlan állapotban / Handpainted numbered chinaware coffe set in flawless condition
11180.

Kézzel festett sorszámozott Waldstein rose-mintás komplett 6 személyes jelzett Herendi porcelán kávéskészlet hibátlan állapotban /
Handpainted numbered chinaware coffe set in flawless condition

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

11181.

Kézzel festett sorszámozott jelzett Tertia porcelán kaspó /
Handpainted numbered Tertia chinaware pot 15cm d: 17cm

Rufpreis:
6 000 HUF

Kézzel festett, Apponyi mintás Herendi porcelán hibátlan fonott kosárka. /  Herend chinaware d: 14 cm
11182.

Kézzel festett, Apponyi mintás Herendi porcelán hibátlan fonott kosárka. /
Herend chinaware d: 14 cm

Rufpreis:
4 000 HUF

Kézzel festett Viktória-mintás jelzett Herendi porcelán váza hibátlan állapotban / Handpainted Herend chinaware vase in flawless condition 12cm
11183.

Kézzel festett Viktória-mintás jelzett Herendi porcelán váza hibátlan állapotban /
Handpainted Herend chinaware vase in flawless condition 12cm

Rufpreis:
6 000 HUF

Kézzel festett Eton-mintás jelzett sorszámozott centenáriumi Herendi porcelán szószos tál / Handpainted chinaware sauce plate, 27x12x7 cm
11184.

Kézzel festett Eton-mintás jelzett sorszámozott centenáriumi Herendi porcelán szószos tál /
Handpainted chinaware sauce plate, 27x12x7 cm

Rufpreis:
10 000 HUF

"Herendi Porcelángyár" porcelán emlékplakett díszdobozban / Herend chinaware plaque d: 15cm
11185.

"Herendi Porcelángyár" porcelán emlékplakett díszdobozban /
Herend chinaware plaque d: 15cm

Rufpreis:
1 000 HUF

Kézzel festett Herendi jelzett porcelán őzike hibátlan állapotban, magassága: 7 cm / Handpainted Herendi chianware figure in flawless condition
11186.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kézzel festett Herendi jelzett porcelán harkály  hibátlan állapotban, magassága: 5 cm / Handpainted Herendi chianware figure in flawless condition
11187.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kézzel festett Déryné Herendi egész-alakos porcelán szobor 22 cm
11188.

Rufpreis:
23 000 HUF
62,33
71,88

Kézzel festett sorszámozott Persil-mintás (petrezselyem) jelzett Herendi váza aranyozott széllel hibátlan állapotban/ Handpainted numbered Herendi chinaware vase in flawless condition 25cm
11189.

Kézzel festett sorszámozott Persil-mintás (petrezselyem) jelzett Herendi váza aranyozott széllel hibátlan állapotban/
Handpainted numbered Herendi chinaware vase in flawless condition 25cm

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF