Porzellan

Zahl der Lose: 218

11190.

Kézzel festett sorszámozott Persil-mintás (petrezselyem), a 175. évfordulóra készült jubileumi jelzett Herendi váza aranyozott széllel hibátlan állapotban/
Handpainted numbered jubilee Herendi chinaware vase in flawless condition 14cm

Rufpreis:
6 000 HUF

11191.

Kézzel festett Viktória-mintás jelzett herendi vázácska /
Handpainted Herendi chinaware vase 6,5cm

Rufpreis:
2 400 HUF

11192.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Kézzel festett Eton-mintás jelzett Herendi porcelán süteményes tányér /  Handpainted numbered Herend chinawale plate d:30 cm
11193.

Kézzel festett Eton-mintás jelzett Herendi porcelán süteményes tányér /
Handpainted numbered Herend chinawale plate d:30 cm

Rufpreis:
4 000 HUF

Herendi porcelán asztali virágdísz, nagyon apró lepattogzás (1 mm), Hand painted Herend chinaware rose  16 cm
11194.

Rufpreis:
2 000 HUF
10

Herendi porcelán asztali virágdísz apró lepattogzás,  Hand painted Herend chinaware flower 16 cm
11195.

Rufpreis:
3 000 HUF

Herendi porcelán asztali virágdísz nagyon apró lepattogzás,  Hand painted Herend chinaware rose 16 cm
11196.

Rufpreis:
3 000 HUF

Herendi porcelán asztali virágdísz nagyon apró lepattogzás,  Hand painted Herend chinaware rose 11 cm
11197.

Rufpreis:
2 000 HUF

2db szőlőfürtökkel díszített jelzett Herendi porcelán mélytányér (repedt) / 2 pcs of Herend chinaware soup plate (craked)
11198.

2db szőlőfürtökkel díszített jelzett Herendi porcelán mélytányér (repedt) /
2 pcs of Herend chinaware soup plate (craked)

Rufpreis:
2 500 HUF
6,78
7,81

Herendi fehér Beethoven mellszobor, talpán benyomott formaszám és HEREND jelzés, hibátlan    m: 20,5 cm. / Herendi porcelain bust of Beethoven
11199.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

Kézzel festett tojás alakú jelzett Herendi porcelán bonbonier hibátlan állapotban / Handpainted numbered Herend chinaware egg shaped bonbonier in flawless condition 7x11cm
11200.

Kézzel festett tojás alakú jelzett Herendi porcelán bonbonier hibátlan állapotban /
Handpainted numbered Herend chinaware egg shaped bonbonier in flawless condition 7x11cm

Rufpreis:
1 200 HUF

Kézzel festett, sorszámozott, levél formájú, rózsás, jelzett Herendi porcelán bonbonier apró hibával / Handpainted numbered Herend chinaware bonbonier with rose (small fault) 12x12x14cm
11201.

Kézzel festett, sorszámozott, levél formájú, rózsás, jelzett Herendi porcelán bonbonier apró hibával /
Handpainted numbered Herend chinaware bonbonier with rose (small fault) 12x12x14cm

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF