Porzellan

Zahl der Lose: 218

Kézzel festett sorszámozott Viktória-mintás jelzett Herendi porcelán hamutál / Handpainted numbered Herendi chinaware ashtray 13,5x9cm
11214.

Kézzel festett sorszámozott Viktória-mintás jelzett Herendi porcelán hamutál /
Handpainted numbered Herendi chinaware ashtray 13,5x9cm

Rufpreis:
3 000 HUF

Kézzel festett sorszámozott Fleurs de Indes vertes mintájú jelzett herendi váza hibátlan állapotban / Handpainted numbered Herend chinaware vase in flawless condition 25cm
11215.

Kézzel festett sorszámozott Fleurs de Indes vertes mintájú jelzett herendi váza hibátlan állapotban /
Handpainted numbered Herend chinaware vase in flawless condition 25cm

Rufpreis:
12 000 HUF

~1930 Kézzel festett virágmintás jelzett Herendi porcelán fűszertartó hibátlan állapotban / Handpainted Herend chinaware spice holder in flawless condition 10x6cm
11216.

~1930 Kézzel festett virágmintás jelzett Herendi porcelán fűszertartó hibátlan állapotban /
Handpainted Herend chinaware spice holder in flawless condition 10x6cm

Rufpreis:
3 000 HUF

11217.

Kézzel aranyozott áttört jelzett Herendi porcelán mécsestartó hibátlan állapotban /
Handgolded Herend chinaware candle holder in flawless condition 15cm

Rufpreis:
8 000 HUF

11218.

~1950 Kézzel festett sorszámozott Viktória-mintás jelzett Herendi porcelán váza hibátlan állapotban /
Handpainted numbered Herend chinaware vase in flawless condition 13cm

Rufpreis:
8 000 HUF

Kézzel festett Nanking bouquet-mintás jelzett Herendi porcelán leveses tál rózsákkal és citrom alakú fogantyúval (a rózsákon apró lepattogzások) / Handpainted Herend chinaware soup bowl with roses and lemon shaped handle (small faults in the roses) 24x29cm
11219.

Kézzel festett Nanking bouquet-mintás jelzett Herendi porcelán leveses tál rózsákkal és citrom alakú fogantyúval (a rózsákon apró lepattogzások) /
Handpainted Herend chinaware soup bowl with roses and lemon shaped handle (small faults in the roses) 24x29cm

Rufpreis:
12 000 HUF

Kézzel festett sorszámozott Bouquet de Saxe-mintás jelzett Herendi porcelán váza barokk füllel hibátlan állapotban / Handpainted numbered Herend chinaware vase with baroque handle in flawless condition 21cm
11220.

Kézzel festett sorszámozott Bouquet de Saxe-mintás jelzett Herendi porcelán váza barokk füllel hibátlan állapotban /
Handpainted numbered Herend chinaware vase with baroque handle in flawless condition 21cm

Rufpreis:
5 000 HUF

Liszt Ferenc Herendi porcelán mellszobra / Herendi porcelain bust of Ferenc (Franz) Liszt 24x14x10cm
11221.

Liszt Ferenc Herendi porcelán mellszobra /
Herendi porcelain bust of Ferenc (Franz) Liszt 24x14x10cm

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Kézzel festett sorszámozott csipkebogyókkal díszített jelzett Herendi porcelán kínáló delfines talapzaton hibátlan állapotban / Handpainted numbered Herend chinaware bowl on stand with dolphins in flawless condition 10cm d: 14,5cm
11222.

Kézzel festett sorszámozott csipkebogyókkal díszített jelzett Herendi porcelán kínáló delfines talapzaton hibátlan állapotban /
Handpainted numbered Herend chinaware bowl on stand with dolphins in flawless condition 10cm d: 14,5cm

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

Kézzel festett sorszámozott Victoria avec bord en or-mintás jelzett Herendi porcelán bonbonier citrom alakú fogantyúval hibátlan állapotban / Handpainted numbered Herend chinaware bonbonier with lemon shaped handle in flawless condition 9x13x9cm
11223.

Kézzel festett sorszámozott Victoria avec bord en or-mintás jelzett Herendi porcelán bonbonier citrom alakú fogantyúval hibátlan állapotban /
Handpainted numbered Herend chinaware bonbonier with lemon shaped handle in flawless condition 9x13x9cm

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

1976 Kézzel festett sorszámozott Victoria avec bord en or-mintás Herendi áttört porcelán váza jubileumi jelzéssel hibátlan állapotban / Handpainted numbered Herend chinaware vase with jubilee mark in flawless condition 12x11,5cm
11224.

1976 Kézzel festett sorszámozott Victoria avec bord en or-mintás Herendi áttört porcelán váza jubileumi jelzéssel hibátlan állapotban /
Handpainted numbered Herend chinaware vase with jubilee mark in flawless condition 12x11,5cm

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

1916 Kézzel festett Petit bouquet de rose-mintás jelzett Herendi porcelán kistányér hibátlan állapotban / Handpainted Herend chinaware plate in flawless condition d:15cm
11225.

1916 Kézzel festett Petit bouquet de rose-mintás jelzett Herendi porcelán kistányér hibátlan állapotban /
Handpainted Herend chinaware plate in flawless condition d:15cm

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF