Porzellan

Zahl der Lose: 218

Kézzel festett sorszámozott Eton-mintás jelzett Herendi porcelán tálka hajszálrepedéssel / Handpainted numbered Herend chinaware bowl with small crack d:17cm
11202.

Kézzel festett sorszámozott Eton-mintás jelzett Herendi porcelán tálka hajszálrepedéssel /
Handpainted numbered Herend chinaware bowl with small crack d:17cm

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Kézzel festett Nanking bouquet-mintás jelzett Herendi porcelán váza hibátlan állapotban / Handpainted numbered Herendi chinaware vase in flawless condition 7cm
11203.

Kézzel festett Nanking bouquet-mintás jelzett Herendi porcelán váza hibátlan állapotban /
Handpainted numbered Herendi chinaware vase in flawless condition 7cm

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Kézzel festett sorszámozott jelzett Herendi porcelán tölgyfa levél makkal hibátlan állapotban / Handpainted numbered Herendi chinaware oak leaf with acorn 15x7cm
11204.

Kézzel festett sorszámozott jelzett Herendi porcelán tölgyfa levél makkal hibátlan állapotban /
Handpainted numbered Herendi chinaware oak leaf with acorn 15x7cm

Rufpreis:
5 000 HUF

Kézzel festett Bouquet de tulipe-mintás jelzett Herendi fonott porcelán kosár hibátlan állapotban / Handpainted Herendi chinaware basket in flawless condition d:12cm
11205.

Kézzel festett Bouquet de tulipe-mintás jelzett Herendi fonott porcelán kosár hibátlan állapotban /
Handpainted Herendi chinaware basket in flawless condition d:12cm

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Kézzel festett sorszámozott Bouquet de fruits-mintás jelzett Herendi porcelán váza hibátlan állapotban / Handpainted numbered Herendi chinaware vase in flawless condition 18cm
11206.

Kézzel festett sorszámozott Bouquet de fruits-mintás jelzett Herendi porcelán váza hibátlan állapotban /
Handpainted numbered Herendi chinaware vase in flawless condition 18cm

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Kézzel festett Boquet de Herend-mintás sorszámozott jelzett Herendi porcelán fogpiszkálótartó / Handpainted Herendi chinaware toothpick holder 7cm
11207.

Kézzel festett Boquet de Herend-mintás sorszámozott jelzett Herendi porcelán fogpiszkálótartó /
Handpainted Herendi chinaware toothpick holder 7cm

Rufpreis:
1 200 HUF

Kézzel festett és aranyozott sorszámozott Viktória-mintás áttört jelzett Herendi porcelán kosárka virágokkal, apró lepattogzásokkal / Handpainted handgolded numbered Herendi chinaware basket with small faults 15x4cm
11208.

Kézzel festett és aranyozott sorszámozott Viktória-mintás áttört jelzett Herendi porcelán kosárka virágokkal, apró lepattogzásokkal /
Handpainted handgolded numbered Herendi chinaware basket with small faults 15x4cm

Rufpreis:
3 000 HUF

Herendi jelzéssel ellátott porcelán fali dísztál, fény felé tartva láthatóvá válik a mintája / Herend hold to light chinaware plate d:15,5 cm
11209.

Rufpreis:
800 HUF

11210.

Kézzel festett sorszámozott rózsás Eton-mintás jelzett Herendi porcelán bonbonier (a rózsán apró sérülés) /
Handpainted numbered Herendi chinaware bonbonier (small fault on rose) 12x13cm

Rufpreis:
8 000 HUF

Kézzel festett Herendi jelzett porcelán pinty, hibátlan állapotban, magassága: 6 cm / Handpainted Herendi chianware figure in flawless condition
11211.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kézzel festett, virágmotívumokkal díszített jelzett Herendi porcelán vázácska / Tiny hand-painted Herendi porcelain vase with floral decoration 6,5cm
11212.

Kézzel festett, virágmotívumokkal díszített jelzett Herendi porcelán vázácska /
Tiny hand-painted Herendi porcelain vase with floral decoration 6,5cm

Rufpreis:
1 000 HUF

11213.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF