Porzellan Zahl der Lose: 218
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
525920
11202
167
3200
Kézzel festett sorszámozott Eton-mintás jelzett Herendi porcelán tálka hajszálrepedéssel / Handpainted numbered Herend chinaware bowl with small crack d:17cm
543001
11203
167
Kézzel festett Nanking bouquet-mintás jelzett Herendi porcelán váza hibátlan állapotban / Handpainted numbered Herendi chinaware vase in flawless condition 7cm
543063
11204
167
Kézzel festett sorszámozott jelzett Herendi porcelán tölgyfa levél makkal hibátlan állapotban / Handpainted numbered Herendi chinaware oak leaf with acorn 15x7cm
542986
11205
167
Kézzel festett Bouquet de tulipe-mintás jelzett Herendi fonott porcelán kosár hibátlan állapotban / Handpainted Herendi chinaware basket in flawless condition d:12cm
542933
11206
167
Kézzel festett sorszámozott Bouquet de fruits-mintás jelzett Herendi porcelán váza hibátlan állapotban / Handpainted numbered Herendi chinaware vase in flawless condition 18cm
508553
11207
167
Kézzel festett Boquet de Herend-mintás sorszámozott jelzett Herendi porcelán fogpiszkálótartó / Handpainted Herendi chinaware toothpick holder 7cm
508776
11208
167
Kézzel festett és aranyozott sorszámozott Viktória-mintás áttört jelzett Herendi porcelán kosárka virágokkal, apró lepattogzásokkal / Handpainted handgolded numbered Herendi chinaware basket with small faults 15x4cm
402036
11209
167
Herendi jelzéssel ellátott porcelán fali dísztál, fény felé tartva láthatóvá válik a mintája / Herend hold to light chinaware plate d:15,5 cm 497439
11210
167
546985
11211
167
Kézzel festett Herendi jelzett porcelán pinty, hibátlan állapotban, magassága: 6 cm / Handpainted Herendi chianware figure in flawless condition
535796
11212
167
Kézzel festett, virágmotívumokkal díszített jelzett Herendi porcelán vázácska / Tiny hand-painted Herendi porcelain vase with floral decoration 6,5cm
536048
11213
167
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF