Porzellan Zahl der Lose: 218
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
556493
11239
167
Zsolnay kínálótál, hibátlan, jelzett, hossza 29 cm, 383911
11240
167
518674
11241
167
6db apró virággal díszített jelzett Zsolnay porcelán szódabikarbónás tányér kissé kopottas állapotban d:6,5cm
523326
11242
167
Háború előtti, virág-mintás Zsolnay kávéskészlet egy csésze kivételével komplett 497423
11243
167
4600
514554
11244
167
40000
Pajzspecsétes háború előtti 6 személyes Zsolnay étkészlet. 3-féle tányér, 3 húsos és süteményes tál, levesestál sótartó, kiöntő. Mind hibátlan állapotban! / Vintage pre-war Zsolnay chinaware set of 6 with bowls. Flawless!
506021
11245
167
Zsolnay eozin mázas mécsestartó / Candle holder with eosin cover 10cm
451383
11246
167
383875
11247
167
5400
518479
11248
167
Kézzel festett sorszámozott pillangókkal és virágokkal díszített jelzett Zsolnay porcelán gyertyatartó / Handpainted numbered Zsolnay chinaware candlestick 14cm 504283
11249
167
20 darabos apró virágokkal díszített sorszámozott jelzett Zsolnay porcelán étkészlet: 1db pecsenyés, 1db szószos, 1db salátás, 1db tálaló, 5db mély-, 5db lapos- és 4db kistányér / Numbered Zsolnay dining set
543074
11250
167
3200
Kézzel festett aranyozott sorszámozott boglárkákkal díszített jelzett Zsolnay porcelán tál hibátlan állapotban / Handpainted golded numbered Zsolnay chinaware bowl in flawless condition d:12,5cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF