Porzellan

Zahl der Lose: 218

Zsolnay kínálótál, hibátlan, jelzett, hossza 29 cm,
11239.

Rufpreis:
800 HUF

11240.

Rufpreis:
1 000 HUF

6db apró virággal díszített jelzett Zsolnay porcelán szódabikarbónás tányér kissé kopottas állapotban d:6,5cm
11241.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Háború előtti, virág-mintás Zsolnay kávéskészlet egy csésze kivételével komplett
11242.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

11243.

Jelzett Zsolnay eozin mázas kút figura /
Zsolnay chinaware figure with eozen cover 14cm

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Pajzspecsétes háború előtti 6 személyes Zsolnay étkészlet. 3-féle tányér, 3 húsos és süteményes tál, levesestál sótartó, kiöntő. Mind hibátlan állapotban! /  Vintage pre-war Zsolnay chinaware set of 6 with bowls. Flawless!
11244.

Pajzspecsétes háború előtti 6 személyes Zsolnay étkészlet. 3-féle tányér, 3 húsos és süteményes tál, levesestál sótartó, kiöntő. Mind hibátlan állapotban! /
Vintage pre-war Zsolnay chinaware set of 6 with bowls. Flawless!

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Zsolnay eozin mázas mécsestartó / Candle holder with eosin cover 10cm
11245.

Zsolnay eozin mázas mécsestartó /
Candle holder with eosin cover 10cm

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

11246.

Rufpreis:
1 800 HUF

11247.

Rufpreis:
5 400 HUF
14,63
16,88

Kézzel festett sorszámozott pillangókkal és virágokkal díszített jelzett Zsolnay porcelán gyertyatartó / Handpainted numbered Zsolnay chinaware candlestick 14cm
11248.

Kézzel festett sorszámozott pillangókkal és virágokkal díszített jelzett Zsolnay porcelán gyertyatartó /
Handpainted numbered Zsolnay chinaware candlestick 14cm

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

20 darabos apró virágokkal díszített sorszámozott jelzett Zsolnay porcelán étkészlet: 1db pecsenyés, 1db szószos, 1db salátás, 1db tálaló, 5db mély-, 5db lapos- és 4db kistányér / Numbered Zsolnay dining set
11249.

20 darabos apró virágokkal díszített sorszámozott jelzett Zsolnay porcelán étkészlet: 1db pecsenyés, 1db szószos, 1db salátás, 1db tálaló, 5db mély-, 5db lapos- és 4db kistányér /
Numbered Zsolnay dining set

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Kézzel festett aranyozott sorszámozott boglárkákkal díszített jelzett Zsolnay porcelán tál hibátlan állapotban / Handpainted golded numbered Zsolnay chinaware bowl in flawless condition d:12,5cm
11250.

Kézzel festett aranyozott sorszámozott boglárkákkal díszített jelzett Zsolnay porcelán tál hibátlan állapotban /
Handpainted golded numbered Zsolnay chinaware bowl in flawless condition d:12,5cm

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF